Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 12. februāris
Kāpēc ir sarežģīti legalizēt marihuānas lietošanu Latvijā?

Kāpēc ir sarežģīti legalizēt marihuānas lietošanu Latvijā?

Eiropas Parlaments spriedīs, vai atļaut lietot medicīnisko marihuānu. Noskaties un uzzini, ko par to domā asinsvadu ķirurgs, flebologs Ints Ūdris.
Ieteikt 8
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Derums 2019. gada 12. februāris

Alkohola un cigarešu lobiji galvenais iemesls! Daudzi nav kompetenti un marihuānu pielīdzina smagām narkotikām, kaut alkohols un parastās cigagaretes, tabaka ir daudz kaitīgāka.

Avatar
Guntars K 2019. gada 12. februāris

Un? Tas, ka ir kaut kas kaitīgāks nozīmētu, ka mazāk kaitīgs ir jāakceptē, kā labāks? Jebkura atkarība nenes līdzi sev neko pozitīvu. Viens ir, kad pieaugušie ākstās, bet problēma ar atļaujām skar tieši pamatskolas vecuma neaudzināto slāni. Nekādu faktisku pierādījumu nav, ka zāle būtu nekaitīga ilgtermiņā. Tā pat kā nav pierādījumu, ka video spēles radītu atkarību. Jautājums vai vecāki vēlas, lai bērni pārspīlēti spēlē videospēles vai jau no 10 gadiem sāk vilkt zāli? Domāju, ka nē. Lūk arī atbilde, vai legalizēšana Latvijā ir nepieciešama. Pietiek jau no tā, ka sīči uz soliņiem nodzeras, jo alkohols ir brīvi pieejama prece, nerunājot nemaz par zārka naglu lietošanu.

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 12. februāris

Tavi sīkie lai jau nodzerās! Tāpat kāvisi pārējie! Chill! Nedraud! Mums jaunatne prātīga, visi kumārē. TO p**to alkoholu variet liet paši! Pīpēju jau padsmit gadus!! Ļoti labi! Ko nevarētu teikt par tiem, kuri padsmit gadus dzer!! Tā kā- Guntar- nelien un nemuldies par lietām, par kurām tev nav saprašanas :)

Avatar
Valda Kalniņa 2019. gada 12. februāris

Konstatēt, ka cilvēks ir lietojis zāli un atrodas marihuānas reibumā var ļoti elementāri. Jāliek skaitīt no 1 - 10 atpakaļejošā secībā (10, 9, 8, 7...) Ja runa pinās un cilvēks to nespēj izdarīt ar 1 reizi, tad viss ir skaidrs. Tā dara Jaunzēlandē, kur lietošana ir atļauta savām vajadzībām (mājās var audzēt 3 - 5 augus). Tas dullums pēc 3 stundām ir no galvas laukā, bet THC atliekas pat pēc 3 - 4 stundām nemaz un neko neietekmē (vismaz reakciju jau nu noteikti nē). Par medicīnisko pusi - 100% taisnība. Noņem stipras sāpes jau pēc 10 - 15 minūtēm.

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 12. februāris

Acīmredzot, jaunzēlandē izglītība un erudīcija nav augstā vērtē :)) Pilnīgas muļķības tu tur gvelz. Man ir daudz draugu, kumārītāju. Lielai daļai labas algas un darbi, visi laimīgi. A, jūs, pārējie- dzeriet vien nost, lai mums būtu, ko pakontrolēt un papotēt )))

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 12. februāris

ā. un reakciju- ietekmē pat ļoti! un ne uz to labāko pusi )) :) nepūt pīlītes!

im
Indulis Mauslis 2019. gada 13. februāris

Sajūta ka Eiropai atkal aktuāli "gurķu līkumu un banānu garumu" mērīšana. Ko mēs tur esam savēlējuši? Alu cilvēkus ar kāri apmierināt vienalga kādas iegribas? Gribās Kanādas vājprātu, kur policisti gatavi nošauties no izmisuma? Vai histēriski rēcošu smieklos skolēnu baru pēc katra starpbrīža? Varbūt "stresu noņēmušo" ķirurgu pie operāciju galda? Taksistu, kuram pēkšņi lidot sagribējies? Kāds teiks ka pārspīlēju? Esmu redzējis vēl PSRS laikos kā izskatās Vidusāzijā, kas notiek ja uz to skatās caur pirkstiem.