Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 9. decembris
09.12.2021 Preses klubs 3. daļa

09.12.2021 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Didzis Šmits, Renārs Putniņš un Olafs Pulks
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Janis Jersovs 2021. gada 10. decembris

Cilveks kurs nezina atskiribu starp tramvaju un vilcienu, izradas nezina neko par resperatoriem. FPP2 nepasarga no virusa, turklat respiratori vispar is domati, lai pasargatu tikai ta lietotaju. Kartu no tiem butu japarbauda atseviski un japielago sejas formai, citadi tie savu funkciju ( puteklu dalinu aizturesanu) nepilda. Kur jus Didzis Smits ir vienigais cilveks ar intelekutu saja studija. Parejie kaut kadi pagalmu puikas pec runas.

dv
Diāna Vēvere 2021. gada 10. decembris

Izturību Didzim Šmitam! Par slimnīcām- tur tiešām nākamais ceļš uz morgu, lielākoties! Saņem līķi ar izgulējumiem pēdās un gurnos, mirstošu un kliedzošu, neļaujot tuviniekiem apmeklēt( lokdauns) un pretsāpju zāles nopirkt! Slimnīcā ratiņinvalīds ar izgulējumiem nonāk lauku slimnīcā! Iesit ar dūri pa galvu sanitārs ratiņslimniekam, tai pašā laikā apsargs nereaģē. Nezinu, ko var darīt, varbūt- vispirms, Streipa kājas no galda novākt?

av
Andris Vītols 2021. gada 12. decembris

ASV, Vācijā, Francijā, Izraēlā... utt. pie augsta saslimšanas līmeņa sabiedriskajā transportā, iestādēs tiek noteikta obligāta FFP2 respiratoru (masku) lietošana. ... Latvijā tādu prasību nenoteica, jo tās FFP2 dārgas salīdzinot ar mediciniskajām maskām. ... Arī resursu nepietiekot, lai vispār spētu kaut ko kontrolēt (daudzi nelieto nekādas maskas, bet sodu nav). ... Ja gribat sevi pasargāt, lietojiet FFP2 !!!... Arī K.Kariņš ieteica FFP2, jo grib lai cilvēki nesaslimtu. ... Pamēģiniet, ļoti labi pieguļ sejai, pat brilles mazāk aizsvīst ! ...