14.01.2020 Dienas personība ar Veltu Puriņu

14.01.2020 Dienas personība ar Veltu Puriņu

Viesos: Ansis Ataols Bērziņš
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 15. janvāris

Ansis kopš 13.janvāra tā sauktajiem grautiņiem ir mācījies un izdara pareizus secinājumus. Arī PSRS laikā daži neplānoti kļuva par disidentiem, ja pēc pārkāpuma ar sistēmu nesadarbojās, kā Bičkovičs un citi. Būdams ar saasinātu taisnīguma izjūtu Ansis nesadarbojās ar sistēmu, tāpēc bija spiests to SISTĒMU testēt no IEKŠPUSES. Disidenti arī visi nebija ''eņģeļi'', tāpat mežabrāļi, bet tagad SISTĒMA ar viņiem lepojas. Cik sapratu A.A.Bērziņš panāca, ka tagad ieslodījuma vietās atļaus lietot datoru (deputāti ''ārpusē'' par to nebija aizdomājušies). Arī par to paldies!

av
Andris Vītols 2020. gada 15. janvāris

No vienas puses tai A.A.Bērziņa atbalstītajai jauktajai vēlēšanu sistēmai ir priekšrocības, tāpēc savulaik es to uzskatīju par labāku. Vienmandāta apgabalos nekad neievēlētu sliktus ākstus, futbolistus utt....No otras puses tie, kuri atbalsta šādu kārtību var būt vēlāk vīlušies (nesen Gruzijā bija lieli protesti pret šo sistēmu). Tagad apgabalā partijai A-7 vietas, B-4 vietas, C-2 v. D2 v. E-2v, F-1vieta. Ja pusi vēlētu vienmandāta apgabalos, tad var būt A-4vietas, B-2 v. C-1v, D-1v., pēc partiju saraksta. Vienmandāta apgabalos A-6, B-2 vietas.Varbūt labi, ja populārākā partija kopā iegūst 10 vietas 7 vietā, bet mazākās nesaņem neko.Teorētiski var būt ''otrādi'', bet tad būs vēl ''raibāka'' SAEIMA nekā tagad. Nekas nav ideāls. Es te tā nenopietni par svarīgo.

av
Andris Vītols 2020. gada 14. janvāris

Tieslietu ”SISTĒMA” saudzēja deputāti, amatpersonu, SAEIMAS komisijas vadītāju Vinetu Muižnieci par APZINĀTU NOZIEGUMU, kurš izpaudās, kā deputātu NOLĒMUMA viltošana un slēpšana. Lēmums bija vērsts uz naudas lomas mazināšanu Latvijas politikā, uz godīgāku politisko procesu, bet V.Muižniece partijas sponsoru interesēs izdarīja noziegumu. Manuprāt V. Muižnieces foto vēl ir pie sienas SATVERSMES tiesā, tā demonstrējot SAVĒJO SISTĒMAS morāli, attieksmi pret SAVĒJO likumpārkāpumiem. Vienlaicīgi, ja SISTĒMAI (ne Latvijai, likumiem, bet ''savējo sistēmai'') izrāda necieņu, tad gan ”pants” atradās, lai A.A.Bērziņu sodītu pēc pilnas programmas. Lielajiem blēžiem nekādu ''probāciju'' nav jāapmeklē, jo lietas nenonāk pat tiesā.