27.05.2020 Preses klubs 2. daļa

27.05.2020 Preses klubs 2. daļa 3

Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

27. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 28. maijs

Tu Lapsa apgalvo, ja jau apsūdzēts, tad, lai aiziet un gaida izmeklēšanu (25 gadus). Bet izmeklēs jau tie paši Sistēmas kalpi. Tāds būs arī jaunais Strupišs. Tāpēc pēc raidījuma man radās iespaids, ka tu Lato Lapsa arī pārstāvi kaut kādu Sistēmas mafijas atzaru. Un pietiek.com ir tikai aizsegs.

Avatar
Valdis Mežajevs 28. maijs

Domāju, ka Didzis arī pārstāv nevis vēlētāju, bet gan ZZS pagastveču vietējās intereses. Liepiņa un Lato Lapsa! Valsts tiek izzagta ne šodien. Valsts tiek izzagta visus 30 tās pastāvēšanas gadus. Jau 30 gadus pastāv Valsts nozadzēju SISTĒMA, kura pārvalda valsti. Tāpēc mēs ievēlam kādus deputātus gribam, bet viņi vai nu pārvēršas par didžiem un liepiņām, vai pret nepakļāvīgākajiem tiek ierosināta krimināllieta. Lato Lapsa! Vai Jurašs nav paraugs šādas sistēmas pastāvēšanai? Deputāts, kas ceļ trauksmi, pats tiek apsūdzēts kriminālnoziegumos. Bet šī nozieguma izmeklēšana tiks veikta 11 gadus (kā mēģināja iebilst Vārpiņš). Taču tu Lapsa ar savu ietekmi apslāpēji šo mūsu tieslietu sistēmas mafijai kalpošanas noziedzīgo pusi.

Avatar
Valdis Mežajevs 28. maijs

Diemžēl Didzis tāpat kā Liepiņa, manis ievēlētie un cerību pilnie deputāti, ir pārvērtušies par profesionāliem opozicionāriem un populistiem. Patiesībā plukatām. Viņi skalo valsts pamatus, Valstij visgrūtākajā laikā. Ļoti uzmanīgi klausījos viņu runātajā. Neviena konstruktīva vai pat pozitīva priekšlikuma. Apmēram šādi: “Davai, sagraujam šo valsti! Davai, družnai visi Tēvam krūtīs!” Didzīt, Satversmes piesaucēj! Kur Satversmē ir rakstīts, ka Saeimas sēdei jānotiek govju siena šķūnī? Kur ir rakstīts, ka Saeimas sēde nevar notikt digitāli? Ja jau tu tā velc ar pirkstu pa Satversmē rakstīto. Bet Didzim taču piedāvāja Ekonomikas Ministra vietu. Un Liepiņai arī kaut ko. No kā viņi abi atteicās. Ja reģionālo reformu atliks, tad to vēlāk vispār ieinteresētie sagraus.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: