Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 7. janvāris
07.01.2020 Preses klubs 2. daļa

07.01.2020 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Arnis Sauka, Jānis Turlajs un Krišjānis Feldmans
Ieteikt 10
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 7. janvāris

Dzīvoju ar sajūtu, ka Latvijā viss ir privāto izshēmots un izlaupīts un Latviju kā valsti vairs nav iespējams atjaunot. Man vissulīgākais piemērs ir bijušais obers un saeimas deputāts un tagad esošais Rīgas brīvostas privātais padomes loceklis un miljonārs Kārlis Lejškalns. Atņemiet no šitajiem to ko viņi nozaguši Valstij, tad nevajadzēs raudāt . Izveidojiet kaut vienu Valsts banku, tad nevajadzēs raudāt. Atjaunojiet Mūrnieces un oligarhu likvidēto Policijas akadēmiju. Būs, kas cīnās ar privātajiem Latvijas valsts izshēmotājiem un izzadzējiem Citādi būs jāraud vēl rūgtāk nekā šodien.

av
Andris Vītols 2020. gada 8. janvāris

Tauta ievēlēja Kārli Leiškalnu. Daudzi SAEIMĀ slinkoja, bet K.Leiškans strādāja ar likumiem, pats virzīja un ''uzlaboja'' arī tos ''OSTU LIKUMUS''. Viņš strādāja ar sponsoru atbalstu un skaidru mērki. SAEIMAS statistiem, futbolistiem nebija ne saprašanas, ne intereses par likumu kvalitāti. Lai cīnītos ar ''Latvijas valsts izshēmotājiem un izzadzējiem'' nevajag balsot par blēžiem un populistiem. Lai apturētu ''izshēmošanu'', jānovērš likumu ''robi'', jāuzlabo prokuratūras, tiesu, u.c. iestāžu darbs. Ar ekonomiskajiem noziegumiem necīnās policijas bakalauri. Tādam darbam vajag pārzināt banku nozari, programmēšanu utt.... Policisti neko nedrīkst atņemt ''šitajiem'', ja deputāti nemainīs likumu normas. Kā balsojam- tā dzīvojam !!

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. janvāris

Un ievēlējām jaunu saeimu. 65 jaunas vietas. Trīs jaunas partijas, kas kopā ieņēma vislielāko skaitu saeimā. Rezultātā. Vēl pirms vēlēšanām oligarhiem un miljonāriem paklausīgā tiesu sistēma pasludināja 6 deputātus par noziedzniekiem un ierosināja krimināllietas. Jurišu par trauksmes celšanu pasludināja par noziedznieku un neievēlēti ierēdņi atņēma tiesības ievēlētam deputātam piedalīties saeimas darbā. KPVL ir sagrauta. Protams miljonāru advokātiem prieks - Paši vainīgi! Nē! Nemelojiet! Tik masivētu uzbrukumu kā KPVL un JKP nav piedzīvojusi neviena Valsts nozadzēju partija visos 30 gados. Tik daudz krimināllietu pret šo partiju cilvēkiem. Tai pat laikā pret valsts nozadzējiem nevienas pa visiem 30 gadiem.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. janvāris

Latvijā labi dzīvot tikai bagātajiem, nabagie spiesti atmaksāt visas Valsts nozadzēju izpriecas un nelietības. Vai Latvija ir izdevusies Valsts? Noteikti nē! Tāpēc JKP ķērās pie vēl neredzēta gājiena Latvijas vēsturē. Lūdza palīdzību ASV varas iestādēm palīdzēt ierobežot mafiozo deviņkāji. Redziet! Tauta, kas izlīda no Padomju dzimtbūšanas, neprata būt labāki demokrāti kā Vecās demokrātiskā Valstis.

av
Andris Vītols 2020. gada 8. janvāris

Jūs rakstījāt -''oligarhiem un miljonāriem paklausīgā tiesu sistēma pasludināja 6 deputātus par noziedzniekiem ''... Bieži prokuratūra, iestādes, tiesa sadarbojās nevis lai objektīvi izskatītu lietu, bet gan lai piesegtu SAVĒJO pārkāpumus. Atcerieties gadījumu ar tiesnesi Bērziņu un Ansi Bērziņu, kuru iesēdināja par necieņas izrādīšanu SISTĒMAI. Kukuļņēmējas tiesneses lieta tika ''nolikta uz bremzēm'' ar SAVĒJO prokuroru palīdzību. Lieta par 30 000 eiro kukuli līdz tiesasi netika. E.Levits simboliski apžēloja Ansi Bērziņu (ko nedarīja oligarhu presidents). E.Levitam nav tiesību pārskatīt prokuroru, tiesu LĒMUMUS...... SAEIMAI ir lielākas iespējas mazināt ''SAVĒJO SISTĒMAS'' ietekmi...... SAEIMA var labot likumu normas, lai VISI kukuļņēmēji tiktu tiesāti. Ko paveica tā KPVL ???

av
Andris Vītols 2020. gada 8. janvāris

Jūs rakstījāt -'' KPVL ir sagrauta. Protams miljonāru advokātiem prieks ...'' Uzbrūk visām partijām. KPVL būtībā nav partija, bet, manuprāt, kāda PROJEKTS, lai tiktu pie varas. Manuprāt, miljonāru advokātiem prieka nav, jo izskatās, ka tas bija neveiksmīgs miljonāru projekts. JKP, manuprāt nebija miljonāru projekts, tāpēc partija ir vienotāka un noturīga pret uzbrukumiem. Tas ir mans viedoklis, kurš var būt maldīgs. Es Jūsu viedokli nesaucu par meliem, tāpat neapgalvoju, ka Jūs apzināti aizstāvētu blēžus. Es piemēram nepiekrītu Jums, ka -''mums jāpiemaksā 5000 eiro par konta likvidēšanu''... Vajadzētu uzklausīt arī otru pusi, ne tikai krāpšanā apsūdzētu uzņēmēju ..vai deputātu.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 7. janvāris

Jau 30 gadus kā mantra tiek skandināts lozungs: "Tikai privātie strādā labāk. Valstij nav jānodarbojās ar biznesu!" Nezinu kā citās valstīs, bet Latvijā šis lozungs ir noziedzīgs. Privātie strādā priekš sevis un veido visādas shēmas, lai tikai izlaupītu valsti. Šodien mums ir milzīgi daudz problēmu tieši privāto shēmotāju dēļ. Privātie uzņēmumi ir piesūkušies Valsts miesai un izsūc pēdējos pilienus. Raudam par infrastruktūru. Bet ko tad izdarīja privāto labā. Piemēram, ceļu fondu pārlika kopējā katlā un izshēmoja. Nav ne naudas, ne ceļu, ne infrastruktūras. 30 gados, cik pūļu nepielika, lai likvidētu Valstij piederošās bankas un visu atdotu ārzemju investoriem par baltu velti. Tagad viņiem uz maizes sviests un desa, mums jāpiemaksā 5000 eiro par konta likvidēšanu.

av
Andris Vītols 2020. gada 8. janvāris

Jūs rakstījāt -'' Privātie uzņēmumi ir piesūkušies Valsts miesai un izsūc pēdējos pilienus.'' ....Mēs ievēlējām deputātus...deputāti ...tiesnešus, galveno PROKURORU, galveno KNĀBI. Tāpat tie MŪSU deputāti ''rada'' un izvērtē, labo tos likumus, kurus saraksta ierēdņi. SAEIMĀ savēlēja oligarhu cilvēkus, kuri mācēja bīdīt ''LIETAS''. Pārējie bija statisti, klauni, futbolisti, kuri balsoja pēc ''pirksta''. Protams bija arī ideālisti, bet viņus ķengāja (pūlim visi vienādi). Grūti pret straumi. Tie piesūcekņi maksāja partijām (kasieriem), tāpēc politiķi ļāva ''SŪKT''. Tauta arī tagad negrib maksāt partijām, tic J.Stepaņenko, bet ne E.Levitam. Kā balsojam- tā dzīvojam !!

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 8. janvāris

Andris Vītols Šodien plkst. 05:27 Cik lieliska Valsts nozadzēju šodienas miljonāru advokātu nostāja. Ne jau tie kas rakstīja zagļu likumus, kas aizsargāja valsts izzadzējus ir vainīga pie tā, ka šodien Latvijas Valsts ir izzagta kā tukšs kolchoza šķūnis. Ne viņu tiesu un arī KNAB sistēma, kas stāvēja miljonāru sardzē kā cerberi. Bet gan paši vainīgi! Paši! Savēlēja tauta zagļus un aizbēga no valsts projām. Tauta pati vainīga pie savām nelaimēm. Nu lieliska pozīcija. Lieliska. Nekādas tiesas pār Latvijas Valsts iznīcinātājiem. Atrasta izeja. Putins vainīgs.

av
Andris Vītols 2020. gada 8. janvāris

'' Nu lieliska pozīcija.... Nekādas tiesas pār Latvijas Valsts iznīcinātājiem.'' ...Kas liecina par to, ka aizstāvu valsts nozadzējus? Es īsi norādīju to ''ķēdīti'', kāds ir tas veids, kā vēlētājs REĀLI VAR ietekmēt Latvijā politiku, ekonomiku, tiesiskumu utt.. Tieši es norādīju, kādā veidā tapa blēžiem labvēlīgie likumi, tika iecelti VIŅIEM vajadzīgie cilvēki GALVENAJOS amatos. Tādā pašā veidā var IZLABOT likumu ''ROBUS'', ... amatos ievēlēt CITUS- TAISNĪGĀKUS, GODĪGĀKUS vadītājus, tiesnešus utt....Esmu rakstījis deputātiem... Ja ''statistus'', ākstus, oligarhu lobistus savēlē, tad tāpat šitie nespēs, negribēs strādāt ''parastā cilvēka'' tiesību aizstāvēšanā. Tās iestādes, tiesas nav ''VIŅU''.... Deputātiem jānomaina ''VIŅU'' personāži, izglītotie neģēļi atbildīgajos amatos....