Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 26. jūnijs
Viedoklis: Visas Baltijas valstis iznāca no PSRS. Kāpēc attīstība ir tik dažāda?

Viedoklis: Visas Baltijas valstis iznāca no PSRS. Kāpēc attīstība ir tik dažāda?

Komentē jurists Andris Daugaviņš.

#NEPLP2021
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
la
Laimonis Andins 2021. gada 29. jūnijs

Kapec? Tapec ka Latvija Mernieku laiki vel nav beigusies.Katrs rauj alkatigi uz savu pusi.Redz truli tikai sevi,un nav valstiskas domasanas.Bezatbildiba,daru ko gribu.Tas ir raksturigs visam socialajam grupam.Daudz netaisnibas,materialo vertibu sadale.Nav saimnieka Latvija.Pie varas ir cilveki ar apsaubamu talantu.Latvijai vajaga tautas veletu prezidentu,un nevis partiju mazizglitotos ieliktnus ministru amatos.Nevis daudzas partijas kas dala un pardala budzetu,savejiem par labu.Bet kongresu ar 50 Latvijas izcilakajiem profesionaliem sava joma.Ar likumu atlaut tikai 2 partijas.Prezidentam visas pilnvaras.Ne par velti eiropiesi latviesus ir atzinusi ka skopako tsautu eoropa.Vajadzigs kriminallikums par atbildibu tautas naudas izsaimniekosana.

am
Ainars Mateuss 2021. gada 28. jūnijs

Un pēc desām vecāki brauca uz Lietuvu, savukārt pēc skolēnu apģērba uz Igauniju. Un Brīvlatvijas laikā pirms pirmā septembra devāmies uz Viļņas tirgu lai saģērbtu bērnus iešanai skolā. Bet tagad iespēju laikā es savos 55 raujoties vairākos pašorganizētos darbiņos nesaskatu motivāciju pusi no saņemtās pateicības atdot Valsts ieņēmumu dienestam, kurš neatskaitīsies man kur iekasētie nodokļi izlietoti.

ao
Arturs Ozols 2021. gada 28. jūnijs

Iznāca no vienas sistēmas ! Bet vai vienādi jau toreiz? Tallina 1980.g. pārbūvēja visu jūras krastu olimpiādes burāšanas sacensībām ,jo Rīga bija no piedāvājuma atteikusies !!! Jaunie to nezin . Lietuviešu "autobānis " Viļņa - Klaipēda ar atsevišķām joslām , arī uzbūvēts toreiz , Latvija uzbūvēja 40 km līdz Ogrei un 20 km no Daugavpils , pārējo gabalu pameta >>> Un tā bez gala ...