Vilnis Ķirsis skarbi par protestētājiem Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā

Vilnis Ķirsis skarbi par protestētājiem Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā

Rīgā atklāj Gunāram Astram veltītu pieminekli; protestētāji izsvilpj amatpersonu uzrunas. Viedokli izsaka Vilnis Ķirsis, Rīgas vicemērs (JV), RD "Vienotības" frakcijas vadītājs.
Ieteikt 24
Pievienot komentāru
Avatar
Kristaps Margera 21. janvāris

JA TAUTA NECIENA VALDĪBU ,TAD IR PAMATS AIZDOMĀTIES ,.KĀPĒC ???TAD TĀDAI VALDĪBAI IR JĀATKĀPJAS ,UN JA PREZIDENTS PIE HIMNAS NEVAR NOŅEMT CEPURI ,ŠAUSMAS

dj
dāvis jansons 21. janvāris

Kā interesanti viņš nosauktu prezidentu, kurš nespēj noņemt cepuri valsts himnas laikā?

jb
Jaanis Balodis 21. janvāris

Es brīnos, kā Levits degunu neizšņauca vēl Latvijas karogā?

Avatar
Maija Biene 21. janvāris

Tukšītis! Es arī varu spriest, un pati par sevi!

av
Andris Vītols 22. janvāris

Tās NEGAIDĪTĀS svilpšanas dēļ E.Levits arī apjuka un nejuta to cepuri. ... Tā gadās uz vecumu un stresā. ... E.Levits atvainojās šajā sakarā, bet tur bija vēl daudzi.... kuri ...aizmirsa visu. ... ... Kalniņš, Bērziņš, Balodis, Jansons nosoda tos, kuri kļūdās, bet dara pareizas lietas. ... Rudenī nāks jauni laiki, tad svilpēji par prezidenti vēlēs Jūliju, to Stepaņenko no SASKAŅAS. ... Valdību vadīs tas pats Šļesers, ja nenotiesās... un Putins gāzi dos ar atlaidi....

jb
Jaanis Balodis 22. janvāris

Andrīt tieši tā. Jūlija būs prezidente un nevis Levis, Šlesers būs premjers un nevis Kariņš. Protams ka Latvija balsos Latvija Pirmajā Vietā, nevis par Vienotību Pirmajā Vietā un Kariņš Pirmajā Vietā.

av
Andris Vītols 23. janvāris

Par to Stepaņenko bija mana ironija, jo nedomāju, ka Šleseristiem SAEIMĀ būs vairākums. ... Ja ZZS atbalstīs to Stepaņenko, tad varēs politiku atstāt pēc 5 gadiem. ... Tie ''protesta balsotāji'' parasti nespēj iebalsot sakarīgus deputātus, kuri spētu izveidot strādāt spējīgu valdību. ... Kādi balsotāji – tādi savēlētie deputāti !!! ... Vai tad Šlesers būs labāks par Gobzemu ??? ... Tam Šleseram vēl parāds ... no iepriekšējām vēlēšanām par pārtēriņiem reklāmai... Pielaidi viņam neredzēt ! ... Savēlēs klaunus, kurus Vienotībai būs jāņem koalīcijā. ...

jb
Jaanis Balodis 21. janvāris

Tieši dēļ šādiem mēsliem, kā Ķirsis, kurš cilvēkus saucas par morāliem kropļiem ir tiešām vērts iet uz 14.Saeimas vēlēšanām un nonest Kariņa - Levita totalitāro režīmu. Ķirša kungs tikai dēļ šādu "morālo kropļu" dēļ jūs variet parazitēt Rīgas domē. Lai nolādēta ir Vienotība!

av
Andris Vītols 22. janvāris

Citā valstī neļautu traucēt PREZIDENTA uzrunu, bet Latvija nav totalitāra valsts, tāpēc pat visādiem neģēļiem atļauj trokšņot svinīgā pasakumā. ... Tie kuri organizēja to ''šovu'' priekš KRIEVIJAS propagandas raidījumiem ir Latvijas ienaidnieki. ... Tie izpildītāji ir kā balodīši, kuri nesaprot, kur .... piekakā. ... Tie gudrīši arī nobalsos par tiem, kuri viņus .....'' noknābās''. ...

jb
Jaanis Balodis 22. janvāris

Andrīt, autoritārās jā, bet tad Tu vēlies tāpat kā Vienotība, Kariņš un Levits, lai Latvija būtu autoritāra valsts? Bet Tu taču Latviju par Ziemeļvalstu demokrātijas etalonu?

av
Andris Vītols 23. janvāris

Ir tieši otrādi. ... Kariņam pārmet par pārlieku demokrātiskumu vadot valdību. ... E.Levits ir savas pūles veltījis tam, lai arī personai būtu tiesības vērsties SATVERSMES tiesā ar konstitucionālo sūdzību, ja šīs personas tiesības tiek aizskartas ar kādu likuma normu, kura iespējams neatbilst SATVERSMEI. ... Visas sabiedrības interesēs tiek pieņemti arī tādi likumi, kuru normas aizliedz braukt dzērumā, tirgot narkotikas ... vai nosaka obligātās veselības pārbaudes darbiniekiem, šoferiem... prasību vakcinēties. ... Kur šeit autoritārisms?

Avatar
Juris Orinskis 24. janvāris

Viss ļaunais zagļu bļodlaižām nāks atpakaļ. Izaugusi egoistu paaudze, kuriem ir tikai tiesības bļaustīties. Bet nav spēju pat dzimumaktu ar grūtniecību sakopēt kopā.