Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 9. janvāris
Kāpēc NA biedriem bija kauns Baibu Broku virzīt Rīgas mēra amatam?

Kāpēc NA biedriem bija kauns Baibu Broku virzīt Rīgas mēra amatam?

Skaidro NA biedre Elīna Treija.
Ieteikt 7

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Janis Zvilna 2020. gada 9. janvāris

Kādam mēra amatam Broku, vai tiešām Latvija vairs godīgu cilvēku nava ?

Avatar
Lolita L. 2020. gada 9. janvāris

Tie kas pie siles,nav jau ar ! Godīgie tur netiek!!

av
Andris Vītols 2020. gada 10. janvāris

Jūs laikam vēlaties GUBERNATORU. To ieceļ. .... pēc atkalapvienošanās ar ''lielo brāli''. ..... Nevajag Latvijas SAEIMU un Rīgas DOMI saukāt par sili. Tā ir tā pati ''neizdevušās valsts'' propaganda, tikai tādā nevainīgā veidā. Kāpēc GODĪGS cilvēks kandidētu uz DOMI, jo, kā ievēl, tā no cilvēka ''pārtop'' CŪKĀ.!!! ... Kā ievēl, tā uzreiz SILE un... ''cūka''.!.... Jūs rakstījāt -'' Godīgie tur netiek!!'' Varbūt godīgie nebalotējas, lai netaptu ...apsaukāti... Kā vēlējam - tā dzīvojam !!! DOMĒ neieceļ, DOMĒ visus IEVĒL Rīdzinieki.

Avatar
Andrejs Kirilovs 2020. gada 10. janvāris

NA vadība nezināja par Brokas ''darbiem''virzot viņu mēra krēslā?Gan zināja gan Brokai svētību deva viņas ''darbiem".Nevajag te lielo piesaukt.Broka sen arī ar ''lielo brāli''draudzējās.Un tā nav nekāda ''neizdevušās valsts''propoganda.Pēc Jūsu teiktā viņi var darīt ko un kā grib un mums jāklusē?Lai neuzvedās kā sivēni tad arī neviens viņus pie siles nesauks.

av
Andris Vītols 2020. gada 10. janvāris

Es biju pret apgalvoto, ka VISI NEGODĪGI, ka tur godīgie ''NETIEK''. Alternatīva vēlētai DOMEI ir iecelts pārvaldnieks.... Nav jāklusē, bet jārunā par konkrētiem cilvēkiem vai partijām, ja tam pamats. Nevajag vispārināt - visi slikti.....vēlēt nav jēgas.... Kā vēlējam - tā dzīvojam !!!

Avatar
Andrejs Kirilovs 2020. gada 10. janvāris

RD ac'im redzami galā netiek.Un ja jāliek pārvaldnieks līdz ārkārtas vēlēšanām tad jāliek.Un par godīgumu runājot tauta Viņķeli izmeta no deputātiem bet ko izdarīja A/P???

av
Andris Vītols 2020. gada 10. janvāris

To Viņķeli jau ķengā tie, kuri nekad nebalsoja par Vienotību vai AP. Viņa kādreiz neveikli izteicās un to glupie žurnālisti izpūta, kad viņu ''pratināja'' ne visai gudra aktrise... Viņķele nebalsoja par Vējoni, kā Āboltiņa u.c. bija vienojušies balsot. Viņa cenšās risināt tās nozares problēmas, nevis pārāk iztop ''tautai''. ''Tauta'' par prezidentu arī neievēlētu uzreiz to labāko, godīgāko..., bet drīzāk kādu ''aktieri'', populistu. Tautai vajagot labus ārstus. Nolieciet priekšā baltā halātā galas cirtējus un ķirurgu - lai ''ievēlē'' sev ķirurgu ... Tad gan noskaidros, kurš īstais. Kad jāvēl SAEIMA, tad balso par ākstiem, nevis Viņķeli u.c.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: