24.01.2021 Digitālais ceļvedis

24.01.2021 Digitālais ceļvedis

Šā gada pirmā cikla #DIGITĀLAISCEĻVEDIS raidījuma tēma “DIGITALIZĀCIJA: pacienta ikdienas pieredze”, kurā skaidrojām un apzinājām tehnoloģiju iespējas un atbalstu, lai atvieglotu un efektivizētu gan pacientu, gan medicīnas pakalpojumu sniedzēju veselības aprūpes ikdienu.

Diskusijā piedalās: Kristaps Krafte (Vigo Health dibinātājs un vadītājs), Normunds Ančupāns (DataMed valdes loceklis) un Miķelis Krūmiņš (QTECH biznesa attīstītājs).

Ciklu #DIGITĀLAISCEĻVEDIS veido Latvijas Informāciju tehnoloģiju klasteris, sagaidot Eiropas Digitālās inovācijas centra izveidi Latvijā. Eiropas Digitālās inovācijas centra mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, stiprinot uzņēmumu ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem.

Raidījums sagatavots projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1/16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt