"Putina vara ir aizgājusi par tālu." Andrejs Ēķis par Krievijas TV kanālu aizliegumu Latvijā Komentāri (1-4)
ak
Aigars Kārkliņš 2021. gada 22. februāris

Tagad tikai natovcu zombējošā propoganda.

sp
Saulus Poskus 2021. gada 22. februāris

Pareizi.cilvēks nedrīkst aizdomāties,ka var būt arī cita versija.total control

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 22. februāris

Nedemokrātiskā valsts nav blakus, tā ir šeit, Latvijā.... Ienaidnieki nav youtube un citi sociālie tīkli, ienaidnieki ir valdībā..... Cīņa aizliedzot kanālus būs zaudēta - aizliegumi tikai stimulē interesi - aizliedza... interesanti... kas tur bija? Jāpaskatās internetā.... Pretim likt nav ko satura ziņa - ekonomika pēcpusē, vakcinācija nekāda un t.t. Bet Krievija ar ekonomiku +/- OK, 3 savas vakcīnas... viss notiek un pat kara kuģi normāli nokrāsoti atšķirībā no ASV.... Ja tu esi zaudētājs visās jomās....

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 24. februāris

Žanim. Starp citu tā arī bija. Tas bija ne tagad, bet iepriekšējā reizē, kad aizliedza Solovjovu. Līdz tam es nezināju kas tas tāds ir. Bet kad sākās kareivīgi propagandiski aicinājumi viņu Latvijā aizliegt, ziņkārības vadīts, nolēmu paskatīties, kas tur tāds ir. Kā reize runāja Žirinovskis un es viņā ieklausījos un nāca apjausma, ka tas nav tas idiots par kuru stāsta Latvijas liberālistiskā propaganda. Sāku skatīties un sapratu, ka par procentiem 70 es viņiem piekrītu. Tagad esmu izaudzējis tik biezu ādu, ka Solovjovu skatos smiedamies.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 24. februāris

Bet mūsus, NATO kara propagandisti, cenšas padarīt par tik vājiem, kā tā tantiņa Krustpunktos: "Vai ko tas Žirinovskis runā! Vakar viņš teica, ka Jēkabpils esot krievu pilsēta." Un noģība pie mikrofona. Latvieši skatieties Solovjovu un neģībstiet, kad pienāks X stunda. Un netuviniet paši šo X stundu ar NATO kara propagandas atbalstīšanu un jūsmošanu: "Krievi nāk!"

Avatar
Egōns Šŗeibeŗs 2021. gada 23. februāris

Interesanti runā un kas tad pie vainas,ka cilvēki neskatās tv ekrānā,bet youtube un facebook??? Tie paši tv kanāli... Rāda vienu fulmu 5 reizes gadā !!! Un tad brīnās,ka cilvēki plūst prom no tv ekrāniem uz youtueb,vai facebook! TET vispār piepampuši,maksāju par tv un internetu,bet ik reizi,kā ieslēdzu tv ekrānu,man jāskatās reklmāma 30 sekunžu garumā,tikai tāpēc,ka esmu ieslēdzis ierīci,par kuru maksāju 22,50 mēnesī.... Paši rokat nost savus klientus,es lētu un sliktu saturu un ar miljards reklāmāt !!!!