Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 2. marts
02.03.2021 Preses klubs 1. daļa

02.03.2021 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Mārtiņš Bondars, Maija Tjurjapina un Arnis Sauka
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 2. marts

Vēl vakar dzirdēju, kā privātie biznesa bīdītāji saņem no valsts katru mēnesi pa 500 eiro par dīkstāvi, kaut gan pa kluso šiverē savās firmās. Bet nabagie kar vadzi zobos. Pēc šādas 30 gadus politikas privātie un valsts ierēdņi izdarīs labāk, bet nabagiem jādod makšķere, atrodamies Eiropas Savienības kloākas dibunā. Un, šādu 30 gadīgo politiku turpinot, no turienes ārā nekad netiksim. Bagātie kļūst vēl bagātāki, bet nabagie vēl nabagāki. Bet Valsts bojāeja jau ir šai pus kalniem.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 2. marts

Kalvīša laikā 7 treknajos gados un gāzi grīdā Valsts un cilvēki dabūja uz kakla vissmagāko Krīzi, kādu nepieredzēja nekur Eiropā. Un milzīgus parādus. Šķēle naudu nabagiem nedeva, bet ieguldīja ekonomikā. Rezultātā tieši Šķēles laikos sākās valsts izzagšana Rūpnieciskos apmēros. Un Kaimanu salās zēla un plauka Latvijas privāto biznesmeņu ofšori. Visi OIKi no kurienes nāk? Vai pieminēt Lemberga lomu Valsts noplicināšanā? Bankas un Rimševicu, šo bada dzeguzi, un pārējo miljonāru slāni, kuri naudu izgrāba liekšķerēm? Ierēdņu armiju, kuri neradot Valstij nekādu labumu, katru mēnesi no valsts nokāš milzīgas summas. Un tu Ceriņa kungs gribi iegūt pierādījumus, ka Covid naudu labāk vajadzēja atdot privātajiem ekonomikas celšanai, bet nevis bērniem, pensionāriem un invalīdiem.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 2. marts

Cereņa kungs, tu tik intensīvi centies izspiest atbildes uz jautājumu, vai valdība pareizi dara, ka dod naudu bērniem, pensionāriem un invalīdiem. Taču tu nekad neuzdod jautājumu, kur paliks tā nauda, kuru neatdos bērniem, pensionāriem, invalīdiem un Covid skartajiem? Bet es teikšu tev un visiem tiem, kuriem ir nostalģija pēc aizgājušajām valdībām un sili. Tam runātājam par gudrajiem ekonomistu un finanšu plāniem, kur pareizi vajadzēja novirzīt naudu. Ekonomikā, kuras nav!. Premjera Godmaņa laikos naudas vagoni tika nosūtīti uz Krieviju. Valsts Nauda tika iegāzta daudzu simtu KAMAZA kravu lielumos Parexa ārvalstu rezidentiem, lai glabātu divus privātos žīdus no nāves. Latvija tika iegāzta tādos parādos, kādu nav pieredzējusi neviena Baltijas valsts.