Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 14. oktobris
14.10.2019 Preses klubs 2. daļa

14.10.2019 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Elīna Egle-Ločmele, Baiba Broka un Atis Zakatistovs
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
dv
Diāna Vēvere 2019. gada 14. oktobris

Paldies Elīnai par viedokli! JKP komunicēšanas un rīcības stils neatgādina pat Brežņeva stagnācijas laiku, drīzāk- čekstu darbošanos Berijas laikā. Kaut gan drīzāk- liela brēka, maza vilna...

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 14. oktobris

Diezin vai tev, svešas meitenes vārda izmantotāja, ir sajēga par Berija laika čekistu darbību, ja tu izdari šādu salīdzināšanu. Drīzāk tā ir nelaba gaisa palaišana.

av
Antons Visgudrākais 2019. gada 15. oktobris

Jānītis ir īstais JKP elektorāts- tāds pats kā KPV, tikai nedaudz gudrāks, bet arī vēl aklāks:)

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 14. oktobris

Pret to Sistēmu, kuru pārstāv gan Ameriks, gan Boka(NA). Un kaut kur taču bija jāķeras klāt. Diezin vai pats vienkāršākais būtu ķeršanās klāt OIKa afērai vai Šķeles un Šlesera biznesam! Taču šodienas saruna Preses klubā man vēlreiz atgādināja, cik drausmīgā Brežņeva laika stagnācijā mēs Latvijā dzīvojam. Es pašlaik neredzu īpašu starpību ekonomiskajā jomā starp pagājušā gs. 70. tajiem gadiem un vismaz pēdējiem 15 gadiem mūsdienu Latvijā. Tā ir gan ekonomiska, gan politiska stagnācija. Latvieši, ja jūs noslāpēsiet to pārmaiņu liesmiņu, kas pašlaik ir iekvēlojusies, tad jūs savas dzīves laikā pieredzēsiet Latvijas kā Valsts bojā eju. Vai spēsiet pārvarēt savu tuvredzību un daudziem arī aklumu, kuru radījusi alkatība?

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 14. oktobris

Vai tiešām daudz maz saprātīgi domājošs cilvēks ticēs Amerika kungam un arī Bokas jaunkundzei, ka No Rēzeknes atnāca Šuplinska un viņas personīgās ambīcijas kļuva gāzt LU valdības virsotni un tur iesēdināt savējos. Tad jau drīzāk varētu noticēt, ka Šuplinska pa naktīm sadarbojās ar atnācējiem no citām planētām. Un Biznesa kundzei, kura tik ļoti runāja par Izglītības ministres nekompetenci, viņai pašai tik nekompetentajā lauciņā, var būt tomēr vajadzētu atvērt platāk acis, lai labāk varētu saprast notiekošo. Pašreiz uz pārmaiņām strādā tikai JKP. Pārējie tikai cenšas viņus apkarot. Vai vēršanās pret LU vadību patiesībā nav vēršanās pret Latvijas stagnatīvo SISTĒMU un Valsts izzagšanu jebkurā jomā.