Reģionu reforma varētu ietaupīt līdz pat 180 miljoniem eiro, apgalvo Plešs Komentāri (1-4)
nj
Nauris Jakobsons 2019. gada 6. novembris

Vai tas neizskatās pārāk amizanti iko tiek pateikts par streikošanu un naudiņa kā uz burvju mājiena sāk tikt vilkta ārā itkā no pažobelēm.Vai tas vienkārši ir valdošās kliķes triks pārbaudīt iedzīvotāju pacietības mēru lai saprastu cik vēl var zagt.

Avatar
Ojars Vilcins 2019. gada 6. novembris

Tas būs kā krievu laikā,bagātam kolhozam pievienoja nabagu lai slīkst abi.Pūcem studiju biedrs Helmanis,tātad Ikšķili vajag pievilkt Ogrei utt.

Avatar
Kārlis Sergejevs 2019. gada 6. novembris

Bet kāpēc Tu negribi pieminēt tos neliešus kuri izveidoja tos nabagos "kolhozus" - ja nebūtu no 1 vai 2 pagastiem uztaisīts "novads" , tad tagad nebūtu problēmas ! Var jau saprast tos novadvalžu ķeizariņus , kuriem būs patiešām jāstrādā īsts darbs .

az
Arnis Zitans 2019. gada 6. novembris

Būtu jau skaisti, ja tā ietaupītā naudiņa nonāktu patiešām vajadzīgajās vietās, bet nevis atkal kaut kādu mistisku aģentūru dibināšanā, kuras ne ar ko sakarīgu nenodarbojas, kā tikai ar kārtējo silto vietiņu sagādāšanu ''šoferu dēliņiem un meitiņām".

Avatar
Filips Līcis 2019. gada 6. novembris

un ko iesākt ar ēkām likvidētajos novados kurās darbojās pašvaldīibas ? Vai no tām arī tiks ieskaitīta ,,ieguvumu '' nauda ?