Rostovskis: Latvijai ir ejams tikai viens ceļš, lai būtu starp pasaules labklājīgākajām valstīm Komentāri (1-3)
gh
Gints Helmanis 2020. gada 14. decembris

Pilnīgi un precīzi! Izglītības sektorā ieguldīt finanses ir vienīgā valsts attīstības stratēģija!

Avatar
Āris Puriņš 2020. gada 14. decembris

Protams, var ieguldīt arī caurā laivā, bet jābūt gataviem, ka tā drīz vien var kļūt par zemūdeni.

Avatar
Gunārs Bērziņš 2020. gada 14. decembris

Agrāk LTRK sevi publiski nosauca par sektu. Dzelzs priekšskars priekš visiem mazajiem un vidējiem uzņēmējiem ceļā uz eksportu. Ja nemaksāsiet sektai, sēdiet kur esat, šāds bija paziņojums vienā no saietiem Jelgavā. Ar ko patiesībā nodarbojas LTRK, kāds ir viņu apgrozījums, kas ir patiesā labuma guvēji, kas dibinātāji, utt ?????????

Avatar
Alans Utinans 2020. gada 14. decembris

Duns Nr. parāda, kāds ir apgrozījums un cik cilvēki štatā: https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.latvijas_tirdzniecibas_un_rupniecibas_kamera.9aec3d8c09264595a40e39b79d2f4c5a.html DUNS Nr. vispār ir interesanti papētīt. Mums gandrīz visas valsts iestādes tur ir. Kādā sakarā, to grūti saprast, jo tas ir izdevīgi tiem, kas aizņemas naudu no starptautiskām institūcijām. Kāds sakars valsts iestādēm ar to?

Avatar
Evita Deičmane 2020. gada 14. decembris

Jāiegulda spējīgos uzņēmumos, nevis tie jāgremdē ar visiem iespējamajiem līdzekļiem, lai mūsu gudrajiem jauniešiem nav jābrauc prom sildīt citu valstu ekonomika.

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 14. decembris

Izskanēja 1 pareizs vārds - ražošana, bet tā... starp citu.... Pie šādas programmas pēc 10 gadiem daudzi varbūt arī vadīs starptautiskus uzņēmumus, bet ārzemēs, pārējie, arī gatavie vadīt bradās pa nebetonētiem celiņiem un meklēs iespēju arī aizlaisties.... Latvijā būs tuksnesis.... bet izglītots.... Izglītots ne katrs ir gudrs, valdošajā elitā tādu daudz.....