Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 26. novembris
26.11.2019 Preses klubs 1. daļa

26.11.2019 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Jānis Ozols, Ilmārs Poikāns un Gints Kaminskis
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 26. novembris

Tai dumjajai izglītības ministrei tu nebūtu cienīga pat kurpes kārtīgi nospodrināt. Bet tagad jau gudrākie ir tie kas sapīpējušies līdelē pa žogu caurumiem.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 26. novembris

Ķīlis mēģināja veikt kardinālas reformas un nokļuva trako namā un kādu laiku ārstējās līdz Viņķele viņu pievāca un salaboja. Klausoties šitos, velk uz domu, ka Pūce arī nokļūs Trako namā. Vai viņu kāds saremontēs? Vai Pūce spēs atkopties? Skalbe Kārlis. Šodien Latvijā debesis ir novilktas tik zemu, ka tuklie latvieši aplaizījuši savas taukainās koka karotes, aizbāž tās aiz savu debesu juma!

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 26. novembris

Normāli! Tai dumajai izglītības ministrei un Labklājības cacai- sēdēt mājās, bērnus un mazbērnus audzināt, nevis valsti vest bezdibenī

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 26. novembris

Un Valsti bezdibenī jau ir novedušas tās visas labās un gudrās iepriekšējās saeimas un valdības, kuras kalpoja oligarhiem un izlēņoja valsti Likumīgajiem zagļiem. Šo saeimu mēģina nogāzt tieši šie bijušie varas turētāji ar vāveru rokām, jo viņi ir pirmie, kas mēģina pārtraukt šo valsts izlēņošanu. Nekad neparakstīšos par referendumu. Nekad!

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 26. novembris

Da labi! Tas NAV normāli Latvijai- tik daudz pašvaldību! Neatceros partiju, kuru Pūce pārstāv, jebkurā gadījumā- esmu par viņu! Kurš tik daudz pietaisīja- meklēsim vēlāk! Domāju, kai iniciatīva parakstu vākšanai par pašvaldību samazināšanu arī gūs zināmu atbalstu.