Vai policijai ir tiesības apstādināt un pārbaudīt, no cik mājsaimniecībām ir pasažieri automašīnā? Komentāri (1-10)
Avatar
Ivars Mauriņš 2021. gada 14. janvāris

Pašvaks gan tas policijas šefiņš ar savu šķidro skaidrojumu. Galīgi nav tā, kā viņš skaidroja, bet tā jau ir garāka saruna.

Avatar
Evita Cigle 2021. gada 14. janvāris

Piedodiet par stulbum stulbu jautājumu, "ko tad darīs ar sabiedriskiem autobusiesm", sodīs pasažierus, ka šie nav no vienas mājsaimniecības?

Avatar
Ērodeja Kirillova 2021. gada 14. janvāris

Bet ko iesākt tiem pāriem, kas faktiski dzīvo kopā bet juridiski ir pierakstīti dažādās adresēs un nav laulāti? Kā viņi var apliecināt savu faktiski esošo mājsaimniecību?

Avatar
Zigmunds Tomass 2021. gada 15. janvāris

Šodien noskaidroju policijā šādi tikšot sodīti.Jo nevarot pierādīt kad viņiem nēesot vienas dienas sakari!

Avatar
Vilita Lazdeniece 2021. gada 14. janvāris

Un, ja vecu, slimu omīti jāaizved pie ārsta? Bet vedējs ir no citas mājsaimniecības? Man aizvien vairāk liekas, ka pasaule ir pilnīgi sajukusi. Un kā to var traktēt kā pulcēšanos? Diez ko par to saka juristi ?

Avatar
Ērika Krimska 2021. gada 14. janvāris

Vājprāts! Drīz policija noteiks,kad un cikos varu iet uz tualeti? Ja mani kaimiņš paņem līdz uz pilsētu iepirkties,tas ir noziegums?.....vai tas jau nevelk uz cilvēku iznīcināšanu? bērni savās dzīvēs,daudzi citās zemēs un ja man kroplim vajag zāles nopirkt,pārtiku,tad kaimiņš pa ceļam līdzi paņemt nedrīkst? Murgs un viss! tad arī pastniece nevar pensiju ienest....viņa no mājas uz māju dodas.....

is
Inars Saveljevs 2021. gada 14. janvāris

Par stulbiem atkāl tur? Jautājums bija vai var policija apstadināt, lai pārbaudītu cilvēkus no cik mājsaimniecībam ir!

ak
Aigars Kārkliņš 2021. gada 14. janvāris

Tas viss tikai tāpēc,ka liela daļa cilvēku ir pofigisti ....kā gribu tā daru!

Avatar
Zintis Adamkovics 2021. gada 15. janvāris

Ieskaitot tevi

Avatar
Ilze Zundāne 2021. gada 14. janvāris

Visur ir kaut kāds absurds.

Avatar
Artūrs Berzins 2021. gada 14. janvāris

veca tante izgaajujsi savu kakitti mekleet naktii un vinai uzliek sodu ,Vai taa nav naudas izkrapsana? Interesanti kaa vina var inficeet citus jeb vina balleeties izgaaja naktii? Un kaa var sodit vienu cilveku nakti ,kurs nevar inficeet citus? vai inficeties ?Un taadi sodi ir liekami pec ienakumiem cienitais policijas prieksniek , ,Taa skaitaas cilveku apzagsana nakts laikaa . Un kur ir redzets ,kad infekcija samazinaas vel vairak?? ,Siem likumiem nav juridiska speeka .Tapec Latvijaa vairs daudzi negrib dzivot

Avatar
Janis Jonins Jonson 2021. gada 14. janvāris

Ārprāts!!! Tas tak ir marasma kalngals!!! Nu loģikas šeit ir tieši 0% !!! Tātad ja es ar draugiem braucu mikriņā ... sabiedriskajā ... no punkta A uz punktu B , tā nav pulcēšanās, bet ja mēs savā mikriņā braucam, tad ir !!!??? NU DEBĪLISMS PILNĪGĀKAIS !!! TIKAI PILNĪGĀKIE PLĀNPRĀTIŅI VAR KAUT KO TĀDU IZDOMĀT UN LIKT CITIEM KAUT KO TĀDU IEVĒROT, APGALVOJOT, KA TAS IR LOĢISKI UN PAREIZI !!!!!!!!! ZA-JE-B/// JŪS VISI 3,14 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIK ILGI VISS ŠIS MARASMS/MURGS TURPINĀSIES!!!??? KATRU DIENU LASOT ŠĀDAS ZIŅAS, MAN ŠĶIET, KA NU ZEMĀK KRIST NAV KUR, KAD PĒKŠŅI TIEK PUBLICĒTS ŠĀDS RAKSTS!!!! Izskatās, ka ne tikai ''kungus'' no Saeimas ar slotas kātiem jādzen ārā, bet arī šim līdzīgos ierēdņus, kuri izpilda šos marasmātiskos rīkojumus!