07.04.2020 Kur tas suns aprakts? 1. daļa Komentāri (1-5)
gg
gints gints 2020. gada 7. aprīlis

Ārprāc , Ēķis ir palicis tik šausmīgi garlaicīgs ar to savu pīkstēšanu par Krieviju priekšā un pakaļā ,nu cik var? Neredz tak cilvēciņš ,ka tieši tas pats ir visā pasaulē,varētu padomāt ka mums visiem nauda pietiks mēnešiem un pie britiem,spāņiem un itāļiem nemirtu cilvēki?

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Es vienkārši skatījos un jūsmoju. Nu tipiska latviešu - jaunā amerikāņa d... līdēja runa. Pie mums demokrātija. Mēs darām tāpat kā Eiropā un pat labāk. Bet tur Krievijāāāā... Un tad seko, cik jau nu katrs amerikāņu interešu aizstāvības vai viņējo propagandas saēsts. Bet tur Krievijā.. katrā teikuma galā. Lai nedzīvotu kā mucā skatos arī Krievijas pārraides. Ar savu filtru, nevis amerikāņu vai latviešu pakaļdarinātāju filtru. Šitādie jau arī karo par to, lai aizliegtu Krievijas TV raidījumus. Bet viņi savos raidījumos apspriež tās pašas problēmas kādas mēs savējos. Tikai viņu prasmes un zināšanu līmenis ir daudz augstāks nekā daudzu mūsējo tirliņu propagandistu. Mūsējie apgalvo ka Krievi slēpj patiesību. Bet krievi tieši runā ļoti atklāti.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Viņu raidījumos tiek pieaicināti augsta līmeņa speciālisti un uzskatu dažādība tur virmuļo. Tas nu fakts, ka impērijas pārstāvju tur ir vairākumā. Par Kino. Vai "Maša un lācis" ir bērniem vardarbīga un neskatāma filma, kā skandina mūsu amerikāņu interešu aizstāvji. Un amerikāņu vardarbīgo, rupjo pat jēlo multeņu varoņi. No šīm filmām pa TV ekrāniem bērniem actiņās kāpj vardarbības, izvirtības un jēlību straumes kā ūdenskritums. Šī amerikāņu prece nekad netiks aizliegta mūsu TV ekrānos. Jo mēs sēžam amerikāņu laivā. Un Ēķa filmas. Tās tači ir Holiwoodas zemā līmeņa filmu atgremojums. Tādu uzvedību esmu redzējis tikai amerikāņu stulbākajās filmās bet nekad latvieša dabā. Vai arī jaunais mūsdienu latvietis ir tik deģenerējies, ka viņa Padomju laika bydla ir desmit galvas tiesu pārāks.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Krievijas TV slēgs. Jo viņi melo un slēpj patiesību. Kur viņi melo? Latviešu patriotiskā katra propaganda un kūdīšana pret Krieviju ir patiesības paušana? Bet nākošais karš nebūs ne IIWW, pat ne IWW. Latvija kā tāda jau pirmajā kara dienā tiks noslaucīta no zemes virsas. Tad uz ko jūs aicināt, kungi, jaunie amerikāņi? Krievu filmās tiek atainota patiesā dzīve, kāda tā izveidojās pēc PSRS sabrukuma. Noskatieties seriālu "Ņevskij" un jūs sapratīsiet, kas notika Latvijā visus šos 30 gadus. Bet tieši tāpēc lai latvietis augtu kā mucā un viņam nebūtu ko salīdzināt, Krievijas TV raidījumi tiks slēgti. Kas ir šo rīkojumu iniciators. Tak jau ne tu latvieti! Esam tikai impēriju lielgabal(atombumbu) gaļa.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Kļūdu labojums...Latviešu patriotiskā kara propaganda...

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Nekad neaizmirsīšu, nu jau pirms daudziem gadiem un ne manas paaudzes banderovieti, kurš krievu lēģeros bija nobijis 25 gadus. Kad sākās jaunā Ukraina, daudzi jaunie un augstāko izglītību ieguvušie ukraiņi bija priecīgi par notiekošo. Nu tagad ar amerikāņiem. Nu tagad tik sākšot dzīvot kā amerikāņi! Tad banderovietis pateica. Ameriku pārvalda ž..di. Bet ž..di nevienam neko labu nav iedevuši. Tāpēc nekā laba ar amerikāņiem mums nebūs. Amerikāņi paši atrodas ž..du kalpībā. Un kāda ir Ukraina šodien? Un vai Latvija nav tāda pati? Tikai mērogi citi. Būtība tikai mērogos.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 12. aprīlis

Un ko es teicu jau vairākus gadus atpkaļ? Iesaku vēl ukraiņu Gordona intervijas paskatīties! Nav obligāti Krievijas TV vērot- ir radio. Krievu valoda jāzina- īpaši Latvijas augsti stāvošiem naudas pārdalītājiem un viņu augsti atalgotajiem konsultantiem, kuri pautus no olām nespēj atšķirt un paskaidrot to nozīmi augsti sēdošajiem kungiem, citādi šmucīte sanāk!- Skat. filmu ,,Vella kalpi,,! ;)