Diskusijas RigaTV24 Kur tas suns aprakts? 2020. gada 7. aprīlis
07.04.2020 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

07.04.2020 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

Viesos: Kārlis Streips un Andrejs Ēķis
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Nekad neaizmirsīšu, nu jau pirms daudziem gadiem un ne manas paaudzes banderovieti, kurš krievu lēģeros bija nobijis 25 gadus. Kad sākās jaunā Ukraina, daudzi jaunie un augstāko izglītību ieguvušie ukraiņi bija priecīgi par notiekošo. Nu tagad ar amerikāņiem. Nu tagad tik sākšot dzīvot kā amerikāņi! Tad banderovietis pateica. Ameriku pārvalda ž..di. Bet ž..di nevienam neko labu nav iedevuši. Tāpēc nekā laba ar amerikāņiem mums nebūs. Amerikāņi paši atrodas ž..du kalpībā. Un kāda ir Ukraina šodien? Un vai Latvija nav tāda pati? Tikai mērogi citi. Būtība tikai mērogos.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 12. aprīlis

Un ko es teicu jau vairākus gadus atpkaļ? Iesaku vēl ukraiņu Gordona intervijas paskatīties! Nav obligāti Krievijas TV vērot- ir radio. Krievu valoda jāzina- īpaši Latvijas augsti stāvošiem naudas pārdalītājiem un viņu augsti atalgotajiem konsultantiem, kuri pautus no olām nespēj atšķirt un paskaidrot to nozīmi augsti sēdošajiem kungiem, citādi šmucīte sanāk!- Skat. filmu ,,Vella kalpi,,! ;)

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Krievijas TV slēgs. Jo viņi melo un slēpj patiesību. Kur viņi melo? Latviešu patriotiskā katra propaganda un kūdīšana pret Krieviju ir patiesības paušana? Bet nākošais karš nebūs ne IIWW, pat ne IWW. Latvija kā tāda jau pirmajā kara dienā tiks noslaucīta no zemes virsas. Tad uz ko jūs aicināt, kungi, jaunie amerikāņi? Krievu filmās tiek atainota patiesā dzīve, kāda tā izveidojās pēc PSRS sabrukuma. Noskatieties seriālu "Ņevskij" un jūs sapratīsiet, kas notika Latvijā visus šos 30 gadus. Bet tieši tāpēc lai latvietis augtu kā mucā un viņam nebūtu ko salīdzināt, Krievijas TV raidījumi tiks slēgti. Kas ir šo rīkojumu iniciators. Tak jau ne tu latvieti! Esam tikai impēriju lielgabal(atombumbu) gaļa.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Kļūdu labojums...Latviešu patriotiskā kara propaganda...

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. aprīlis

Viņu raidījumos tiek pieaicināti augsta līmeņa speciālisti un uzskatu dažādība tur virmuļo. Tas nu fakts, ka impērijas pārstāvju tur ir vairākumā. Par Kino. Vai "Maša un lācis" ir bērniem vardarbīga un neskatāma filma, kā skandina mūsu amerikāņu interešu aizstāvji. Un amerikāņu vardarbīgo, rupjo pat jēlo multeņu varoņi. No šīm filmām pa TV ekrāniem bērniem actiņās kāpj vardarbības, izvirtības un jēlību straumes kā ūdenskritums. Šī amerikāņu prece nekad netiks aizliegta mūsu TV ekrānos. Jo mēs sēžam amerikāņu laivā. Un Ēķa filmas. Tās tači ir Holiwoodas zemā līmeņa filmu atgremojums. Tādu uzvedību esmu redzējis tikai amerikāņu stulbākajās filmās bet nekad latvieša dabā. Vai arī jaunais mūsdienu latvietis ir tik deģenerējies, ka viņa Padomju laika bydla ir desmit galvas tiesu pārāks.