Melderis: Pret savu valsti joprojām izturamies tā, it kā dzīvotu Padomju Savienībā Komentāri (1-6)
gg
gints gints 2020. gada 30. septembris

Kad dzirdu šitās tupās runas un izteicienus, tad gribās konkrēti sejā paprasīt.Valdi vai tavi vecāki zaga?Vai tavi radinieki zaga?Vai viņu draugi un radi zaga?Vai tavi skolotāji zaga?Un vai tu pats būdams Padomju laikā puišelis zagi?

Avatar
Aigars Ābele 2020. gada 30. septembris

visi

Avatar
Ērika Krimska 2020. gada 30. septembris

Cik viņam bija tais gados tie gadiņi? cik var runāt to ko nezin! Tā kā tagad izzog,izsaimnieko Latviju,nebija ne tuvu tais laikos un ja tā būtu bijis,tad pār Latviju vēji vien gaudotu,kas diemžēl te drīz būs ja turpinās tādi valdītāji :(

Avatar
Aigars Ābele 2020. gada 30. septembris

nezini -nemuldi!

av
Antons Visgudrākais 2020. gada 30. septembris

Atradāt, ko klausīties... Šitais tukš..irsējs var spīdēt tikai starp blondīnēm, nedaudz sagrabinājis faktus, kurus ar savu neizglītību pat nav spējīgs normāli izanalizēt... Un cik smieklīgs izklausās, kad viņu ieaicina starp normāliem džekiem, kas jēdz no biznesa vai politikas... Cilvēks - deklarētājs bez minimālās saprašanas...

Avatar
Vizma Safronova 2020. gada 30. septembris

Protams, ka zaga. un kā vēl. Kad nesa kaut ko mājās, tad bija tāds sakāmais ,,Nes darbu mājās!,,

Avatar
Janīna Rukmane 2020. gada 30. septembris

Vizma, zaga pa sīkumiem - kartupeļu maisu, desas gabalu, utt. , kā pati saki tik, cik "var aiznest mājās" somā, arī tad ne katru dienu, un tālu ne vis, lielie bosi vairāk... Tagad? Kā jau te Ērika rakstīja - simtiem tūkstošus, pat miljonus! Rūpnīcas, meži, nodokļu nemaksāšanas shēmas lielos mērogos, mahinācijas bankās, kontrabanda... Par kaut ko tādu krievu laikā nopelnītu līdz 25 gadiņiem... Mūsu brīvajā valstī šis nav noziegums, bet bizness.

Avatar
Aigars Ābele 2020. gada 30. septembris

protams ka fenderēj (Es arī )cik varēj-bet ne jau tados apmēros kā viens otrs tagad,to tik varēj kompartijs biedri,ja noķēra tad gan magadanas priedes,ne tā kā Mums auklējas-pierādi ,ka japierāda un valē luni.

ak
Aigars Kārkliņš 2020. gada 30. septembris

Nu kā tagad zog,tā nezaga.Lapseņu ,balkonu ,dēlīšu problēmas ar nebij!

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 30. septembris

Tajos visos raidījumos ir tik līdzīga propaganda kā Krievijas oficiālajā TV. Ko Melderis ir darījis, lai neizturētos pret savu valsti kā PSRS laikos? Cik viņam gadu, ko viņš zina par tiem laikiem un cik Daudz melo- tās pašas peļņas dēļ?