Upaciers: Kā var būt ticība lēmumiem, ja ieejot veikalā zobupastu var paņemt, bet foliju nevar?! Komentāri (1-5)
Avatar
Janīna Rukmane 2020. gada 27. decembris

Precīzi! Ieejot Mego, varēju aplipināt visus un pati saņemt vīrusu, iegādāties varēju visu, arī alko, kuru nevajag, bet siltām zeķēm (ziemā!) priekšā virve...

Avatar
Ilmars Elijasson 2020. gada 28. decembris

Tieši par to es katru reizi domāju ieejot veikalā. Bet topā ir Narvesen kioski, kur tu uz ielas esot, neko bez maskas nenopirksi. Labi, ka vismaz kāda televīzija pauž dažādus viedokļus. Nav iespējams lielo beāli vairs skatīties.

ab
Arnolds Baltnēģeris 2020. gada 28. decembris

Tā ir, kad deputātiem pa ilgiem laikiem piespiedu kārtā nākas domāt. Smadzenes tik ierūsējušas, ka nesanāk.

Avatar
Inese Vitkus 2020. gada 28. decembris

Smieklīgi, ka Ufo kungs uztraucas par šādiem sīkumiem. Agrāk tāda folija nebija vispār. Kā dzīvojām? Drīzāk jautātu: cik miljonus Ikšķilei izmaksāja laukuma pie Kultūras nama un strūklakas iekārtošana? Cik tas ir/bija svarīgi iedzīvotājiem un viesiem? Tak esat deputāts jau gadiem ilgi.

ii
ie-va ievina 2020. gada 28. decembris

Taisnība,ka ticamība 0,jo.ka jau Ufo saka kāpēc foliju nevar nopirkt,pirmssvētku laikā eglīšu rotājumus un t.t nevar,bet toties alkoholu lūdzu gan 6.7 dienā pērc un dzeries nost.KUR LOĢIKA KO? Nav ne loģikas ne pamatojuma kāpēc cilvēkiem jāstaigā uzpurņos,kāpēc cilvēki nevar pārvietoties normāli,kāpēc nevar iepirkties,ceļot dzīvot dzīvu dzīvi.KĀPĒC TO VISU NEDRĪKST DARĪT MAN NAV SAPROTAMS?!!!!!

ii
ie-va ievina 2020. gada 28. decembris

vai ta Ufo ir deputāts????

av
Andris Vītols 2020. gada 28. decembris

Agrāk ''UFO'' slavēja visādus sliktos savā radio, ka tik maksā. Savēlēja arī visādus populistus ar ''UFO'' palīdzību.... Tikai stulbeņi un neģēļi var ''cepties'' par follijām, nagu lakošanu utt., kad citi ...nevar paelpot... MIRST... Nagus var apgriest pats, gaļu izcept bez folijas... Pats nevar izraut zobu, izoperēt iekaisušu aklo zarnu... Par Ie-vu ieviņu. Jūs esat JAUNA un ĻAUNA. Nekādas līdzjūtības pret senioriem, kuri slimo un mirst, jo JUMS LĪDZĪGIE IZPATA VĪRUSU.... Jūs esat ļauna, bet izliekaties par muļķīti, kura nesaprotot...

av
Andris Vītols 2020. gada 28. decembris

Visādi ''ie-viņ'' veidīgie... savēl visādus ''ufo'' veidīgos pašvaldībās un SAEIMĀ. ... Pēc tam bļauj ... ''atlaist SAEIMU''. Visādi ''ie-viņ'' veidīgie izplata Covid-19, jo viņiem esot ... VISAS TIESĪBAS... '' iepirkties,ceļot dzīvot dzīvu dzīvi''.... un protams bez maskām... Ja medniekiem jāievēro likumi... ja autovadītājiem jāievēro likumi, lai neapdraudētu citu dzīvības, tad kāpēc ''ie-viņ'' veidīgajiem būtu tiesības ignorēt likumu prasības un APDRAUDĒT CITU ...DZĪVĪBAS...

du
Dainis Uļjanovs 2020. gada 28. decembris

Vītols un Spīčs izskatās pēc vienas personas, kurai ir padumjā pioniera domāšana, kura nepieļauj dažādu viedokļu paušanu. Būtu vietā aizrādījums no Ērika teiktā Dagnijai ( šie personāži pēc tipa varētu piederēt tai paaudzei, kura saprot, par ko ir runa)- kaut kas par visu pudeļu aizbāzni. ;)

av
Andris Vītols 2020. gada 28. decembris

D.Uļjanovs raksta-''Vītols un Spīčs izskatās pēc vienas personas, kurai ir padumjā pioniera domāšana, kura nepieļauj dažādu viedokļu paušanu.'' ... Esmu par brīvu viedokļu paušanu. Vienlaicīgi arī man ir tiesības paust viedokli, kā arī oponēt citu viedokļu paudējiem. Es citus cenšos ļoti rupji neapsaukāt, ja arī nepiekrītu otra viedoklim. Es asi izsakos par neliešiem, kuri izmanto esošo situāciju, lai pelnītu naudu, lai tiktu pie varas... un grautu valsts ... ekonomiku utt....

Avatar
Ilmars Elijasson 2020. gada 29. decembris

Apsaukāties pārstāju jau skolā, tikai novērojumi. Viens redz gaismu tuneļa galā, otrs neko, bet trešais tuvojošos vilcienu. Dīvaini, ka apspriežam foliju, dīvaini, ka nesapratāt, ka tas ir tikai salīdzinājumam. Jja jau tu esi ielaists veikalā, kapēc nevari nopirkt ko vajag. Tad nelaižam vispār. Piesardības mērus vajjag, bet tā, lai tie ir sprotami. ja tie ir nesaprotami un pat stulbi, skaidrs, ka ar laiku visi ierbežojumi tādi sāks likties.

ab
Anda Balode 2020. gada 29. decembris

Ierobežojumi pārtikas lielveikalos ir, manuprāt, tādēļ, lai tirgotāji būtu vienādās pozīcijās. It kā nedrīkstētu būt tā, ka slēdz specializēto folijas veikalu, kurš atrodas tirdzniecības centrā, bet ja tirgotājs paralēli pārdod pārtiku, tad to pašu preci pārdot drīkst. Identiskas preču grupas ietvaros, pārtikas veikals būtu nostādīts priviliģētā stāvoklī attiecībā pret specializēto veikalu.