Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2019. gada 2. decembris
02.12.2019 Kārtības rullis 3. daļa

02.12.2019 Kārtības rullis 3. daļa

Viesos: Mārtiņš Bondars, Anda Čakša, Jūlija Stepaņenko, Jurģis Liepnieks un Edvīns Puķe
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Līva Alsne 2019. gada 3. decembris

Bondars un Čaksa - divi ļoti nekaunīgi un iedomīgi deputāti, Bondars īpaši cinisks, laikam viņam nav ko zaudēt, jo gan jau nauda vēl no Krājbankas laikiem krājumos..... Stepaņenko tiešām vilks jēra ādā, arī vakar tik ļoti mēģināja tēlot tautas aizstāvi, un tomēr beigās nenoturējās un nodeva sevi, teikdama, ka viņa, linda liepiņa un kas tur vēl esot ieteikuši samazināt PVN restorāna biznesam! Kauna nav, tie kuri iet uz restorāniem var samaksāt ne tādu PVN vien, labāk sāktu runāt par PVN samazināšanu zālēm!

av
Andris Vītols 2019. gada 3. decembris

Partiju ''barotāji' =sponsori negribēja atrisināt medmāsu algu jautājumu, bet panāca farmācijas nozarei agstāko peļņu ....dārgākos iepirkumus... Igauņi paši maksā savām partijām, tāpēc ...neatkarīgākas partijas...un lētākas zāles... TV rādīja, kā veidojas zāļu cenas BALTIJAS valstīs. PVN ietekme uz cenu neliela, tāpēc nav praktiskas nozīmes to samazināt, ja vispirms nemazina lielākos uzcenojumus. Drīzāk aptiekas PVN samazinājumu ieliks cenā. Labāk PVN iekasēt, tad sadalīt kompensējamo medikamentu līdzmaksājuma samazināšanai.

Avatar
Inga Rutkovska - Barone 2019. gada 3. decembris

Un kādā suņa ādā ir Bondars, kurš strādāja par latvieti Krājbankā? Apzogot gan banku, gan R.Paulu , gan arī tagad ar šo pazemojošo budžetu, kurš nepilda pašu pieņemto likumu par medicīnas nozares finansējuma pacelšanu , tādēļ turpinam parakstīties par šīs melu Saeimas atlaišanu www.latvija.lv/pv

av
Andris Vītols 2019. gada 3. decembris

Tos ''sliktos viņus'' - ievēlējām - ''MĒS - labie un gudrie'' .....Kādus MĒS (labie un pareizie) ievēlējām - TĀDI VIŅI IR !!! .... Lielas partijas, neatkarīgas no sponsoriem neliktu sarakstos tādus personāžus, kā Bondars, jo PAŠI PARTIJAS BIEDRI pareiktu to pašu, ko Jūs...... R. Paulu vispirms piemānīja Šlesers, Šķēle - iesaistot politikā. Tad jāprasa, ko politiķis R.Pauls darīja, lai pasargātu vēlētājus-noguldītājus no zaudējumiem ( pastiprinot banku uzraudzību utt.). Jūs varat teikt - tas nebija R.Paula pienākums...drīkstēja kļūdīties, bet ''atlaižamie'' nedrīkstēja. Vai Jūs ieteiktu, par ko man balsot nākošajās SAEIMAS vēlēšanās ???

av
Andris Vītols 2019. gada 2. decembris

Manuprāt J.Stepaņenko ir ''vilks jēra ādā''...., bet ''jēri'' priecājās, jo viņa saka to, ko jēri grib dzirdēt ( ka partijas sliktas.., bankām nevar ticēt utt.). Viņa jau nesaka - Latvija neizdevusies valsts. VIŅA SAKA, KA NEUZTICĀS LATVIJAS BANKĀM (tāpēc 46000 eiro tumbočkā jāglabājot maizei un benzīnam). VIŅA TIEŠI NESAKA- ES PRET DEMOKRĀTIJU, PRET LATVIJU. Viņa turpina teikt - neatbalstiet SAVAS PRARTIJAS, jo ''tauta''' arī esot pret to finansējuma palielināšanu partijām. Igauņi maksā paši SAVĀM partijām, tāpēc ....viņiem medmāsu algas ir lielākas (nevis mazākas). Stepaņenko PRET !!! Un Jūs ???

av
Andris Vītols 2019. gada 3. decembris

Iepriekš priekšrocības bija tām partijām, kuras vēlēšanu starplaikā un vēlēšanu laikā saņēma lielāku privāto mediju atbalstu. Šlesera un Lemberga izdevumu R.Meļņiks un A.Daukšte cenšās cik var, lai partijas paliktu sponsoru atkarībā. Viņi un līdzīgi domājošie piesauc īpašos apstākļus, jo nepietiekot līdzekļu mediķiem, skolotājiem utt... Tāpēc jau nepietiek, ka ''citi'' apmaksā ''mūsu'' politiķus (partijas), nevis paši mediķi, skolotāji..pensionāri....Kā ''Mērnieku laikos'', mūsdienu ''gaitiņi'' tic, ka mūsdienu ''prātnieki'' dod naudu, lai patiesi palīdzētu...