Stepaņenko atklāj versiju, kādēļ steidzami pieņēma partiju finansēšanas likums Komentāri (1-6)
Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 4. decembris

Paldies Jūlijai Stepaņenko, mēs esam par neatkarīgajiem deputātiem. Bondars ir izsmiekls, Saeimas klauns, populists, kuram Saeimu vairs neredzēt. Kur Bondars, tur Bardaks un negodības. Spēlē tālāk.

av
Andris Vītols 2019. gada 5. decembris

Nesaprotu par ko paldies teicāt J.Stepaņenko. Kuri ir tie ''MĒS'', kuri atbalsta neatkarīgos deputātus??? Jau divas reizes J.Stepaņenko ievēlēta no ''SASKAŅAS'' partijas saraksta, tad kāda ''neatkarīgā''.??? Varbūt Jūs abi vienā partijā ar Jūliju???

gg
gints gints 2019. gada 5. decembris

Šausmas,kāds idiots?Pārlasi vismaz infu par Jūliju,KĀDA SASAKAŅA,imbicīl?Viņa ir neatkarīga deputāte,Stulbeni.

Avatar
Benita Ciekurze 2019. gada 4. decembris

Tu esi rupš tēviņš!

gg
gints gints 2019. gada 4. decembris

Pretīgāku,neaudzinātāku,rupekli par to mārtiņu vajadzētu ar uguni meklēt.Var dalīties domas par Stepaņenko kundzes viedokli,politisko pārliecību utt,bet šitā kā ērzelim kliegt,pārtraukt sievieti,to vajag mācīties....,sveiciens šī imbicīla skolotājiem,vecākiem un radiniekiem.Vēl jau incanti būtu painteresēties kā šis "pelēkās zonas""nodokļu nemaksātāju" "APKAROTĀJS" ir varējis iekārtoties un mierīgi veģetēt ar minimālo algu un ar sievas ienākumiem no kuriem nodokļi netiek maksāti.Šo morālo kropli redzēju Centrāltirgū kafejnīcā lāpoties ar viskiju sarkanās ,pretīgas kedās,tas nav manā izpratnē Saeimas finanšu budžeta vadītājs,bet pāraudzis puika,kam vieta cirkā.

ud
Uldis Dzērve 2019. gada 4. decembris

Pilnīgi zosāda uzmetās, kad iešļupstējās tas banku izsaimniekotājs! Jūlijai visa cieņa, kaut vairāk tādu deputātu!

av
Andris Vītols 2019. gada 5. decembris

Vai tiešām Jūs cienāt deputāti, kura naudu 46000 eiro glabā ''tumbočkā'', kura ir pret demokrātisku Latvijas valsti???

gg
gints gints 2019. gada 5. decembris

Kur un kā šī sieviete ir pret demokrātisku valsti?Izskatās ka vītolam ir sagājis šrejeniski par demokrātijas izpratni,gadījumā nesanāk kā 30 gadus atpakaļ? "ir tikai viena taisnība-mūsējā? "

av
Andris Vītols 2019. gada 5. decembris

J.Stepaņenko par partiju finansējuma naudu teica, ka -'' ... JŪS ŠO NAUDU DALĪSIET RĪDZINIEKIEM...''. Neticu tādam apgalvojumam, jo tas jau būtu krimināls pārkāpums, kuru pašas partijas nepieļautu. Manuprāt skaidru naudu saņemt nevarēs no valsts, bet tikai apmaksāt noteiktus rēķinus. Pati kaut kādu naudu glabā ''tumbočkā'', bet citus apmelo...., liek domāt, ka citas partijas krāpsies. Krāpās viņas partija un viņas vīrs neko nedarīja, lai pārtrauktu fiktīvos nodarbināšanas gadījumus DOMES struktūrās ( TV rādīja vairākus gadījumus).

gg
gints gints 2019. gada 5. decembris

Vītol,nejauc lūdzu pirkstu ar pimp.....,ja cilvēkam šodien ir tumbočķā nauda,tad atliek vienīgi viņam izteikt atzinību,jo bankā man par savas naudas glabāšanu ir jāpiemaksā un neviens man nevar garantēt ka kkāds moneyvollis banku rīt neaizvērs,visas "tīrās"bankas swedi,sebi utt ir iejaukti mazgāšanā.PUNKTS.

Avatar
Aigars Apiņš 2019. gada 6. decembris

Lēmums bija sen pieņemts, bet atbild tikai tagad. Kāpēc uzreiz nevarēja sniegt tādu atbildi, kāpēc tā izdarīja? Jo vēlāk atliek, jo mazāk ticas.

Avatar
Aigars Apiņš 2019. gada 6. decembris

Atvaino, gribēju, kā vispārīgu komentāru, bet pievienoju to zem kāda cita...

Avatar
Aigars Apiņš 2019. gada 6. decembris

Lēmums bija sen pieņemts, bet atbild tikai tagad. Kāpēc uzreiz nevarēja sniegt tādu atbildi - kāpēc tā izdarīja? Jo vēlāk atliek, jo mazāk ticas, jeb pazīstot Saeimu - vispār neticas.