Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2021. gada 15. februāris
15.02.2021 Kārtības rullis 2. daļa

15.02.2021 Kārtības rullis 2. daļa

Viesos: Ģirts Rungainis, Aigars Rostovskis un Roberts Zīle
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
ao
Arturs Ozols 2021. gada 16. februāris

Visbeidzot ! Te visi ,pa labi un kreisi , lama valdību un pat zīlē ,kad kritīs Kariņa valdība ! Bet kāpēc tai būtu jākrīt ? Cīnās ar covid sērgu ,visai pieņemami sadala valsts kasē savāktos resursus . Neesot ambīciju ! Nejauksim problēmas , es neredzu nevienu ambiciozi izteiktu uzņēmēju projektu . Bet vērtības rada tieši viņi eksportē un realizē ,jo Latvijas izdzīvošanas jautājums ir vismaz 70% saražotā eksports .

ao
Arturs Ozols 2021. gada 16. februāris

Bet ,bet !!! Atveriet Latvijas miljonāru top - 100 ! Pirmie 4 , Esterkins , Fiļs Bernis , Suharenko - pārstāv finanses un apdrošināšanu , pirmie kuri pārstāv ražošanu - Adamovičs un Lipmans atrodas saraksta 9 un 12 vietās . interesanti ,cik no šī miljonāru simtnieka ,cilvēki ar kapitālu ,ir iesaistījušies Kameras darbā ? ja viņi nav iesaistīti ,,vismaz ražotāji , tad kādu kapitāla masu pārstāv Kamera ? Un jautājums Rungainim , kā teikts titros , investīciju banķierim .Kā valstisko problēmu izspriešanā ir iesaistīta visa viņa pārstāvētā nozare ?

ao
Arturs Ozols 2021. gada 16. februāris

Cits aspekts ir problēmas pozīciju "duļķošana" pamatīgi jaucot valsts uzdevumu loku ar uzņēmējdarbības problemātiku . Ko dzirdam ? Reirs un arī citi ministri , neatbalstot uzņēmējus un uzņēmējdarbību ! Ko nozīmē nemaz vai par maz atbalstīt šo grupu ? Valsts ar nodokļiem savāktos resursus pārdalīt par labu kādiem no ? Runa tātad par finanšu resursu pārdali un pat grantiem . Bet 2 gados Latvijas amatpersonu grupējums sekojot dolāra pasaules hegemona robežšķitņu veidošanas politikai , vietējo finanšu sektoru kā biznesu , ir noslaucījis no galda virsmas , ka kādas nelietderīgas drupačas .