Šuplinska: Redzot, kāda ir kopējā emocionālā situācija, bērniem ir nepieciešams atgriezties skolā Komentāri (1-8)
nl
Normunds Lapins 2020. gada 20. decembris

Berniem ir japaliek majas...Pilnigi visiem savas gimenes,Lai neaplipinatu savus tuvakos utt.Ko tas trakais gots tur murgo,..Kada tad bus bernu emocionala situacija tad kad del tas aitas mirs tuvinieki..Vina var tikai appipeties un koncerta aiziet transa..Ara tadu ministri,,,

Avatar
Everita Ancane 2020. gada 21. decembris

Var palikt mājās tie, kuri nemācās pēdējās klasēs.Bet tie kas mācās 9 un 12.kl. ir jāapmeklē skolu klātienē.Piedodiet,bet Ķīmija, Fizika un vēl daži citi priekšmeti attālināti netiek apgūti, jo tos nesaprot... mani apmierinātu, ja būtu daļējs apmeklējums skolā, jo tas tomēr bērnus disciplinē būt stundā un sekot līdzi priekšmeta vielai, nevis sēdēt telefonos un čatot.. Pat tad kad zoom notiek stunda...Vai esat pavērojuši ko jūsu bērni dara????Nav motivācijas bērniem mācīties attālināti.

Avatar
Indra Trofimoviča 2020. gada 21. decembris

Cik, jocīgi! Šūplinska taču bija tā, kura aktīvi aģitēja, ka visām skolām jāpāriet uz attālinātajām mācībām.

Avatar
Inta Kiv 2020. gada 21. decembris

Beidzot! Pret tālmācību ir vecāki, kuriem rūp bērna izglītība un emocionālais stāvoklis. Man rūp sava bērna veselība, bet vēl vairāk rūp vai viņa varēs beigt devīto klasi!

db
Dace Briede 2020. gada 21. decembris

Kā divu skolnieku māte esmu par attālinātajām mācībām. Nekādi ierobežojumi skolā, neliegs bērniem atrasties tuvāk, kā tas atļauts, jo vienmēr būs kāds video, kas jānoskatās kopā vai jāsamīļo kāda draudzene. Lai tas nenotiktu, pie katra bērna būtu jāpieliek pa policistam. Tādēļ domāju, ka ierobežojumi skolā ir tikai ķeksīša pēc un tie nesasniedz mērķi. Un tie, kas vēlas, mācās, bet tie kas nevēlas ......

gd
Gundega Deksne 2020. gada 21. decembris

Atsaucoties uz Normunda L. un Daces B. -diviem gluži pretējiem komentāriem par bērnu tālmācību, jāsaka, ka saskaitot šī procesa visus + un - , domāju, ka Normundam L. BŪS Jāpiekrīt!! Vienkārši laikam nespējam/ negribam domāt šādās kategorijās...No vienas puses -neesam vēl bijuši šādā vēsturiskā situācijā, no otras - pilnīgi neliekas normāli bērnus "iedzīt tādā strupceļā"! Domāsim veselīgi un radoši, varbūt oriģināli*- ticu, ka varam!!! (Ja var Ziedrija, kāpēc nevaram mēs?!!)

gd
Gundega Deksne 2020. gada 21. decembris

Piebildīšu, ka mūsu bērni jau ir gudri pēc covid 1. viļņa pieredzes..ar viņiem var runāt un viņi visu saprot*

Avatar
Dzintra Ābola 2020. gada 21. decembris

Noklausoties Šuplinskas kundzi, uzreiz nāk prātā vakar dzirdētais "spārnotais" izteiciens: "Mūsu mežā dzīvo visādi putni - vāveres un piepes arī!"

ks
knuts skuja 2020. gada 21. decembris

Redzot, kāda ir kopējā emocionālā situācija, varbūt kārtīgi satusēsim Ziemīšos un Jaunajā gadā? Nu šuplinskai ienācis prātā pēc emocijām vadīties?