Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 8. jūnijs
08.06.2020 Kārtības rullis 1. daļa

08.06.2020 Kārtības rullis 1. daļa

Viesos: Edmunds Krastiņš, Jānis Ošlejs, Jānis Dzenis un Arnis Kaktiņš
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 10. jūnijs

Kārtējais varas pļurkšķis Ošlejs kā vienmēr savām pļurkšķa līmenī, kā visa vara. Vienīgais, ko jūs mākiet, jo pļurkstiet jau 30 gadus. Kaktiņgailis arī kā vienmēr izsūc labumus no sava pirksta un slavina varu. Visu cieņu Krastiņa kungam, jēdzīgs galvā un darītājs darbos. Tadi vīri var, kaut ko panākt, nevis "gudrie" mutes bojāri. Paņemiet savās tukšajās vietās ārzemniekus, jo paši neko nespējat.

Avatar
Māris Dinbirs 2020. gada 10. jūnijs

Ticis pie siles, Ošlejs aizgūtnēm lej saldu medutiņu, slavē Rebeku un būvē gaisa pilis. Ko gan citu var teikt Kariņa nolīgtais propagandists? Sitīs tik sev un Kariņam uz pleca, slavinās visādas Rebekas, kuras, redz, mums laimi un pārticību nesīšot. Protams, klaunāde, nekas vairāk, turklāt lēts priekšnesums, vāja aktierspēle. Labi, ka Latvijā vēl ir tādi cilvēki, kā Edmunds Krastiņš, kurš ir pieredzes bagāts politiķis, kā arī zinošs eksperts gan finanšu jomā, gan ekonomikā. Viņš reāli skatās un notiekošo, negrasās saukt urravas, pirms augstums ir pārlēkts, kā to dara Ošlejs. Tas priecē, jo viltus jūsma un rozā brilles uz acīm, kad Latvija, iespējams, jau ir iekšā pamatīgā krīzē, no kuras tāds Kariņš&Co izeju neatradīs nekad, jo kompetences nepietiek, var nodarīt tikai ļaunu.

Avatar
Artūrs Ozols 2020. gada 9. jūnijs

Dedzīgi un aizrautīgi , tikai tā jākomentē Ošleja vīziju ainas. Bet ,ja par pausto kopumā ,tad tāds vagoniņš bez dzinēja un pat bez bremzēm . Stratēģiskajai vīzijai ne vainas ,ja neņem vērā to ,ka politisko gribu valstī pauž grupējumi kuri maz ko saprot no "ekonomikas dzinējspēkiem " , bet nevienlīdzību sabiedrībā uztver kā "Dieva gribas" izpausmi . Un interesanti ,ka neviens ,īpaši galvenais runātājs , Ošleja kungs , ne reizi neformulēja visu šo centienu mērķi ! Par IKP runāja ,bet ne par to kādās proporcijās starp nabagiem un bagātajiem šo iespējamo pieaugumu sadalīs .