08.06.2020 Kārtības rullis 2. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Māris Dinbirs 2020. gada 10. jūnijs

Ošlejs, sitot sev pa krūtīm, kā gorilla pārošanās laikā, auroja par veselām 5 darba grupām!? Līdz 4 grupai Ošlejs tika, bet tad "aizrijās", teicās - esot aizmirsis, ko tā 5-tā darba grupa dara!:) Nav brīnums, ja galvenā nodarbošanās ir darba grupu radīšana bez gala, tad arī aizmirstas gan problēmas būtība, gan, protams, arī tas, ko tad šīs darba grupas dara. Krištopans teica - muļķu zeme.Diemžēl jāsaka - viņš nemaldījās, tikai, iespējams, nezināja, ka viss tik dziļi bedrē tiks ielaists.

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 10. jūnijs

Kāpēc ārzemnieku galvas, kāpē»c tikai 5 barotavas, variet jau uztaisīt vēl, lai savējiem ir vairāk barotavu. Jūs jau visu laiku, to vien dariet, kā savējim brotavas veidojiet, tagad arī ārzemniekiem, tas parāda,ka esiet tukšas vietas.

Avatar
Vija Loze 2020. gada 10. jūnijs

Ošlej, visu laiku smejos, cik var lielīties, cik var tukšus salmus kult ???? Laižiet visus trīs mājāš, lai Ošlejs lielās un plātās, ka to viņi dara ļoti, ļoti ilgi un uz mežiem visi labi uzdzīvo un krāpjas. Valstis priecājas, ka pa lēto dabū no mums labu mežu, jo paši nemāk izmantot.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 11. jūnijs

Jānis Ošlejs- dzimis Latvijā, 1971. gada 26. maijā. Ieguvis bakalaura grādu ekonomikā Latvijas Universitātē (2001), maģistra grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā (2004)- MANĀ IZPRATNĒ- padumjš cilvēks ir bijis! Kurā BANDĀ uzturējās šis personāžs 10 gadus?

Avatar
Dāvis Baltiņš 2020. gada 10. jūnijs

Nez kur ir tās 2000 eiro plus algas IT sektorā? Varbūt tas vīriņš var būt tik mīļš un padalīties ar info. Kur ta šis tās istabenes pārorientēs uz kuriem uzņēmumiem. Ko var liet... kad pats noklausījās ierakstu kauns nebija nez?