Bergmanis: Lietus ūdenim izskalojot Z-torņu pamatus, tie varētu pat sabrukt Komentāri (1-5)
Avatar
Mārtiņš Miķelsons 7. novembris

Politiķim Bergmanim lietus ūdens jau sen ir izskalojis smadzenes, bet viņš joprojām vēl nav apgāzies. Z torņu pamatu augšējā atzīme atrodas 10,50m zem jūras līmeņa un tie stāv uz 4m biezas betona plāksnes. Pāļi ir ieurbti 1, 5m dolomītā 22m dziļumā. Ja lietus ūdens noskalos visu Āgenskalnu Zundas kanālā, tad torņu pamatiem no tā ne silts ne augsts. Ir jāpiemēro viltus ziņu izplatītājiem vis bargākie sodi un arī Bogustovam ir jāfiltrē, ko viņš pats runā un izplata televīzijā.

Avatar
Guntis Birkmanis 7. novembris

Mārtiņš Miķelsons runā kā zinošs profesionālis; politiķis bergmanis tikai lai radītu sensāciju. Diemžēl viltus ziņas izplata ātri, patiesība maz kuru interesē....

Avatar
Guntis Kārkliņš 7. novembris

Principā sanāk ka Rīgas būvvaldes bezdarbība ir radījusi zaudējumus investoram. Būvvaldei jau pēc pirmās būvniecības pārtraukšanas bija jāliek to visu demontēt, nevis turpināt būvdarbus. Nācās būt pagrabos pirms darbu atsākšanas Jūnija vidū -4 stāvā bija ledus.

Avatar
Jānis Kalniņš 10. novembris

Bet Rīgas domes vatņikus atstāt savā vietā pēc kremļa palaistuves principa.Viens ,vai divi torņi mazāk uz pasaules,kas to ievēros !?

Avatar
Janis T 10. novembris

Pamatus no izskalošanas var glābt tikai liels un kārtīgs KUKULIS! Līdzjūtība celtniekiem.