Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas vadītāja par emocionālo tikšanos ar veselības ministri Komentāri (1-2)
av
Andris Vītols 2020. gada 28. novembris

Cik es saprotu, tad arī ''nagu lakotājiem'' u.c. valsts sniegs atbalstu. Ja tā, tad nav pamata tiem protestiem. Varbūt kādu laiku var iztikt arī bez friziera pakalpojumiem, lai to vīrusa izplatību apturētu. Visi apgalvo, ka viņu pakalpojums ļoti vajadzīgs, bet tā jau beigās var nonākt, ka visu arī ''jāslēdz'', bet uz ILGU LAIKU.

Avatar
Artūrs Berzins 2020. gada 29. novembris

Ai nu beidziet ar to Covidu ,cilvekiem atnem darbu ,taa jau ir tautas izniicinaasana tiesaa formmaaa ,cik tad ir nomirusi no covid 19 -lidz 200? bet cik cilveki nomirs no bada ,satraukuma ,bez lidzekliem ,bez darba ?to nav paskaitiijusi?

av
Andris Vītols 2020. gada 29. novembris

No Covid-19 mirušo skaits LV tuvojas 200, bet cik no bada gan neesmu dzirdējis. Paskaitiet un uzrakstiet cik tad no straukuma utt. ir miruši. Vai tad vajag lakot nagus, ja nav darba, nav ko ēst daudziem. Tad var ziedot maizītei - tiem kuriem bads, nav darba....

vp
Vasja Pupkin 2020. gada 30. novembris

No Covid19 gadā nomirs mazāk nekā 1% no visiem mirušajiem 2020. Vai tā dēļ ir jāiedzen nabadzībā 1/5 daļa Latvijas?

av
Andris Vītols 2020. gada 30. novembris

Atbildu Vasja Pupkinam. Ja nebūtu pasākumu Covid-19 ierobežošanai, tad tas Jūsu nosauktais 1% būtu daudz lielāks. Vienlaicīgi pieaugtu mirušo skaits no citām slimībām, jo nepietiktu mediķu..., lai sniegtu palīdzību. Tos bārus un nagu lakotājus var jau netraucēt (un nemaksāt dīkstāvi), tāpat pazaudētu apmeklētājus, kā viesnīcas utt., jo nebūtu pietiekami daudz klientu ... kuri ietu ''pēc vīrusa''.

av
Andris Vīksna 2020. gada 1. decembris

Vītol - Pupkin. Man kauns ka Tev vārds tāds pat kā man. Neesi Tu viņu pelnījis. Jo esi parasts zombiks. Tāds Tavs vārds - dauni bez smadzenēm. Par ko tāds esi ? Tādēļ, ka par daudz popkornu rij, esi dīvānpirdējs un TV vienpusējās programmējošās pārraides skaties. Dažādi ierobežojumi ir vajadzīgi. Katru gadu, jo šādas slimības cilvēci piemeklē visu tās pastāvēšanas laiku. Bet jābūt samērīguma robežai.

av
Andris Vītols 2020. gada 7. decembris

Jūs - Andris Vīksna nespējat savu viedokli pamatot, tāpēc nepieklājīgi apsaukājaties. Tas ir tāds RTR Solovjova stils, ja nespēj atbildēt pēc būtības, tad uzbrūk oponentam personīgi, publiski aizskar utt. Tā ir Jūsu problēma, ka jūtaties tik nelaimīgs, ka pat mierīgi nespējat debatēt par lietu. Ierobežojumi ir samērīgi, bet novēloti... (atšķirībā no pavasara). Popkornu neesmu pircis (cepis) gadus 30, secīgi arī šo produktu pagaidām nelietoju. Vai Jūs domājat, ka no popkorna glups paliek? Jūs taču gudrs (bet dusmīgs, jo nelaimīgs). Par ko uztraucaties, ja Covid-19 Jūs neapdraud???