18.10.2021 Preses klubs 2. daļa

18.10.2021 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Egils Helmanis, Andris Griķis un Gunārs Kūtris
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 19. oktobris

Tā domāju, Andra Vītola kungs, būt par TV raidījumu kuratoru komentāru daļā un apkarot visus tumsonīgos komentētājus arī nav nekāda saldā dzīve. Kaut arī tevi tur iecēluši šodienas stiprie vīri. Bet naudiņu kaut kā jāatpelna. PS Mans novērojums, ka cilvēkus vairs neinteresē vai vakcīna palīdz, vai nē. Galvenais, ka kaifu sagādā iespēja ar to protestēt pret VARU!

av
Andris Vītols 20. oktobris

Jūs rakstījāt ka -'' ..... apkarot visus tumsonīgos komentētājus arī nav nekāda saldā dzīve.''- ... ... Man nav tādu iespēju ''apkarot''. Es tikai paužu SAVU VIEDOKLI. ... Kāpēc Jūs mani apsaukājat ??? ... Jūs taču neesat ''tumsonīgs komentētājs'', Jums taču par to nemaksā. ... Vienkārši mums dažreiz ir atšķirīgs viedoklis par vēsturi, politiku .... ...... ..... Ir lietas, ko nesaprotu. ... Piemēram, kāpēc Krievijā vakcinēto mazāk nekā Latvijā. ... Ļoti gaidu Jūsu VIEDOKLI !!!

Avatar
Jānis Spīčs 19. oktobris

Man jānometas ceļos. Uz kailas miesas jāuzvelk maisa drēbe. Jāber pelnus uz galvas un jālūdz piedošana Delfu cenzoram, stāvot ar kailām kājām sniegā! Par uzdrošināšanos rakstīt šādu komentāru. Delfi jau šodien dzīvo Orvela 1984. Šodien darbavietās tikai vairs sačukstas un neuzdrošinās izteikt viedokli, kas ir pretrunā ar oficiālo Eiropas. Jo visi baidās pazaudēt darbu. Bet šodien pazaudēt darbu ir tas pats kas pie Staļina nokļūt cietumā - tu vairs neesi cilvēks. Valsts baidās, ka Eiropa nedos naudu kā Polijai. Mēs šodien dzīvojam briesmīgāk nekā PSRS laikos. Brīvajā Latvijā Stagnācija kā pie Brežņeva.

av
Andris Vītols 19. oktobris

Nu gan meli.... Tajos laikos Jūs sēdētu .... lēģeŗī vai ... piespiedu tiktu ārstēts... par varas un valsts ķengāšanu. ... Ja briesmīga tā Latvija, tad brauciet kur labāk....

Avatar
Jānis Spīčs 19. oktobris

Personīgi Andrim Vītola kungam! Tie, kas šodien pabeiguši Sārta Izcilības Centra palīgskolu, ir līdzvērtīgi tiem, kas Padomju laikos bija pabeiguši Minskas Partijas skolu. PS Tev ļoti patīk lasīt manus vēsturiskos atmiņu pastāstiņus. Un bļaut, ka es meloju. Jaunībā, vēl kolchozu laikos, man bija paziņa, ar kuru kopā spēlējām kolchoza ballītēs. Vēlāk viņš Pabeidza Minskas partijas skolu. Kā dzirdēju, esot stāvējis pie baznīcas vārtiem un pēc mises, pa vārtiem ejošajām večām, esot teicis: “Ko tad jūs tai baznīcā meklējat? Ko jūs tur esat atradušas. Dieva nav! To tak visi progresīvie cilvēki zina. Vai jūs gribat būt atpalikušas viduslaiku tumsones tagad, kad cilvēces progresīvā daļa ceļ komunismu!” Un rāvis no rokām večām, arī manai mātei, dziesmu grāmatiņas.

Avatar
Jānis Spīčs 19. oktobris

Andri Vītola kungs, es tevi nesūtu no Latvijas projām, taču, ja tu aizbrauktu uz Īriju sēnes lasīt, Latvija kļūtu tīrāka. Pēdējā reizē, kad lasīju tavus komentārus par manis sarakstīto, bija tāda sajūta, ka tu nevis oponē man, bet atskaities kādam augstāk virs tevis stāvošam, kurš atrodas aiz kadra.

Avatar
Jānis Spīčs 19. oktobris

... par varas un valsts ķengāšanu. ... Varu un Valsti nevajag ķengāt. Tā pati sevi noliek. Ir jādara viss lai atturētu To ne sevis apķengāšanas. Bet attiecībā pret Latviju, ne tev ne tavam kuratoram un tavam kantorim būs izlemt šo intīmo jautājumu, čekistu kungi. Par aizbraukšanu. Mani senči šeit dzīvoja jau pirms 4,5 tūkstošiem gadu. Tā ka pastāviet pie ratiem.

av
Andris Vītols 20. oktobris

Jānim Spīčam... Jūs rakstījāt -''Pēdējā reizē, kad lasīju tavus komentārus par manis sarakstīto, bija tāda sajūta, ka tu nevis oponē man, bet atskaities kādam augstāk virs tevis stāvošam, kurš atrodas aiz kadra.''- ... ... Savkārt man ir sajūta, ka Jūs NEVĒLATIES ATBILDĒT uz konkrētiem jautājumiem 1) par Jūsu -'' vēsturisko atmiņu pastāstiņiem''- ... un 2) par zemo vakcinācijas līmeni Latvijā un Krievijā. ... Antivakcinēšanos Latgalē Jūs saistāt ar Latvijas varas attieksmi pret Latgali ... Es jums atkārtoti jautāju – KĀPĒC KRIEVIJĀ VĒL ZEMĀKS vakcinācijas līmenis, ja Krievijā varu atbalsta, prezidentu atbalsta ??? . Arī Krievijas TV aicina vakcinēties, vakcīnas pieejamas, bet vakcinēto mazāk nekā Latvijā. ... Ļoti gaidu Jūsu VIEDOKLI !!!

av
Andris Vītols 20. oktobris

Jānim Spīčam.. par Jūsu -'' vēsturisko atmiņu pastāstiņiem''- .. .. 2021.gada februārī Jūs rakstījāt -''Mans tēvs ar saviem ČETRIEM brāļiem tika piespiedu kārtā ierauti vācu formējumos 1941. gadā. Viņi būdami dažādās daļās piedalījās karā manis augšminētajās vietās. Pēc kara laika noteikumiem. VISI nokļuva Kurzemes katlā. Vienam brālim izdevās aizbēgt uz ASV. Otrs pazuda pa ceļam uz Sibīriju vagonā. Trešais Vorkutā raka ogles 25 gadus, kur mīklainos apstākļos nokrita no 5 stāva stalažām. Un vienīgi mans tēvs atgriezās no izsūtījuma Sibīrijas lēģeros.''- ... (kur palika piektais brālis?).

av
Andris Vītols 20. oktobris

Jānim Spīčam.. par Jūsu -'' vēsturisko atmiņu pastāstiņiem''- ... Jūs rakstījāt -'' Visi nokļuva Kurzemes katlā.''- Kur viņi karoja PIRMS leģiona izveides, PIRMS fronte bija Kurzemē?... Tātad visi piedalījās karā no 1941.gada līdz 1945.gadam, tātad visiem brāļiem paveicās izdzīvot !!! Jūs rakstāt -'' Trešais Vorkutā raka ogles 25 gadus''-. ... Tātad neapžēloja ne Hruščova laikos, ne Brežņeva laikā...??? .. Jūs ticat savam stāstam .? Esmu runājis ar radiem, kuri bija Vorkutā... ... Vorkutas šahtās... dažus gadus daudzi neizturēja, tāpēc tā ir MULDĒŠANA PAR 25 GADIEM !!!... ... Jūsu ''pastāstiņi'' NAV TICAMI !!! ...

Avatar
Jānis Spīčs 20. oktobris

Andri Vītol! Tu esi īsts latvietis. Īss kā nogrieznis un plakans kā zeme uz kuras tu dzīvo. Ir tik acīm redzami, ka gudrākie latvieši ir dabūti prom no Latvijas un ir aizbraukuši. Palikuši tikai... nu kas nu tur vairs palikuši...pārsvarā idioti.

Avatar
Jānis Spīčs 20. oktobris

Andri Vītola kungs! Ja jau tev interesē tādi sīkumi kā manas ģimenes hronoloģija, tad 5. brālim, jeb pirmajam jau bija ģimene un viņš karā neaizgāja, bet apgādāja vācu armiju ar produktiem un gaļu. Pēc tam strādāja kolchozā. Nomira no vecuma Padomju laikos. Tas kas Vorkutā, nevajag tik taisni un cietpauraini pasauli uztvert, tika notiesāts uz 25 gadiem rakt ogles. Taču vēsture ir vēsture , kuru es tev šeit neatreferēšu. Un viņš izgāja cauri visiem elles lokiem. Es vēl kā mazs puika viņu atceros, kad viņš bija atbraucis ciemos. Taču viņam Latvijā vietas nebija un viņš atgriezās Vorkutā. Tālāk viss kā rakstīju. Ja nebūtu kara, viņu visu likteņi būtu bijuši pavisam citādi. Un ne pie kā viņi nebūtu vainīgai.

Avatar
Jānis Spīčs 19. oktobris

Mani šai gadījumā pārsteidza tas, ka Bagātajā Šveicē ar 8,6 milj. iedzīvotāju referendumam ir jāsavāc 50 000 parakstu. Bet Nabadzīgajā un mafijas izlaupītajā Latvijā ar 1,8 milj. iedzīvotāju, no kuriem līdz pat 50% ir citlatviešu, ir jāsavāc 150 000 parakstu. Tad sakiet: "Vai Latvijā referenduma likums nav pieņemts mafijas vārdā?" Kur jūs te saskatāt demokrātiju, par kuru tik ļoti bļauj liberālie mediji?” Viendzimuma laulības un LGBTQ+ liberālfašisma ideoloģija mums tiek uzspiesta vardarbīgi. Ja nē, nedabūsiet Eiropas finansējumu. It kā iestājoties Eiropas Savienībā, mēs būtu tikuši brīdināti par šādiem Eiropas brīnumiem. Toreiz to kaunīgi noklusēja. Pašlaik mēs spiesti nolūkoties uz Kašeru un viņa dezinficētāja izdarībām medijos. Viņus popularizē, bet mani izdzēš.