Levits par obligāto vakcināciju: Ja apdraudu citu cilvēku, manas cilvēktiesības tur arī beidzas

Levits par obligāto vakcināciju: Ja apdraudu citu cilvēku, manas cilvēktiesības tur arī beidzas

Ar viedokli dalās Valsts prezidents Egils Levits.
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
zv
Zinta Vīgule 22. jūlijs

Vai tiešām Levits joprojām neapjēdz, ka ļaužu vairākums saprot, kas šobrīd notiek pasaulē? Arvien komiskāki ir viņa izgājieni publiskajā telpā

av
Andris Vītols 26. jūlijs

Vairākums diemžēl nesaprot. Vairākums bieži seko populistiem, demagogiem, revolucionāriem utt. Kad tie ''GLĀBĒJI'' tiek pie varas, tad ātrāk vai vēlāk VAIRĀKUMS ... tos ''glābējus'', tos deputātus... to SAEIMU grib padzīt.... Labi, ka Latvijā ''zābaki'', kuri balso par ''ķīseļa upēm'' nebija vairākumā... Labi, ka par PREZIDENTU ievēlēja E.Levitu.

rz
rita zālīte 22. jūlijs

Es teikšu tā, ar to piespiedu vakcināciju ir tieši tāpat kā ar izvarošanu un dzimumnoziegumiem Levita kungs ! Jūs kā Ādolfs Hitlers rīkojaties aiz mantkārības, un Jūs to skaidri ziniet un to apzinaties, būdams kolaborants un globalizēzies transnacionālais terorists, kurš " mēs esam mazliet vainīgi " , kā arī, tostarp, arī bioterorisma izdarīšanā lai vairotu savu bagātību vakcinājas rezultātā, elektroniskās verdzības rezultātā !

io
Ilks Oliks 23. jūlijs

Jā, protams. Tikai kā nepotēts var apdraudēt potēto? Vai nu tā pote neko nelīdz, vai nepotētais apdraud tikai tādus pašus nepotētos, kas ir apzināti izvēlējušies riskēt. Ja kāds pats izlemj par labu riskam, tad kādi ir argumenti diskriminācijai? Un nevajag stāstīt par mūsu brīnišķīgo bezmaksas medicīnisko palīdzību. Pirmkārt, neviens no man zināmajiem kovidslimniekiem vispār nav bijis slimnīcā, otrkārt, pēc personiskās pieredzes, bezmaksas palīdzībai neticu - izspiež "pateicības" gan naudā, gan dāvanās, gan no slimnieka, gan radiniekiem, turklāt, vakaros, brīvdienās un svētkos mūsu slimnīcā var nomirt ātrāk kā mājās, jo, ja paliek slikti, uz vietas ir tikai samiegojusies māsiņa, kas neko nevaru un kam nav pat normālu zāļu pa rokai.

Avatar
Mārtiņš Slēpjas 1. augusts

Deltu izplata vakcinētais, vakcinētajam, nevakcinētais vakcinētajam, vakcinētais nevakcinētajam — respektīvi no saslimšanas pote nepasargā! Slimību profilakses kontroles un kontroles centri: 74% inficēto Masačusetas Covid uzliesmojumā bija vakcinētie; turklāt vakcinēto degunos atrodams tik pat daudz vīrusa kā nevakcinēto [..] Pasargāt var vienīgi no hospitalizācijas. Prezidenta teiktajā neredzu loģiku kā tieši vakcinētie apdraud nevakcinētos? Varbūt viņi veido pūļa imunitāti... Avots: https://www.cnbc.com precīzāk: https://ej.uz/vakcinetie