Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2018. gada 16. novembris
"Saskaņa" būs tā, kas vienos politiskos spēkus, uzskata Dombrovskis

"Saskaņa" būs tā, kas vienos politiskos spēkus, uzskata Dombrovskis

Komentē: 13. Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis (Saskaņa)
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
av
Andris Vīksna 2018. gada 16. novembris

Ne jau Bordāns, Gobzems vai tauta bija iniciatori sarkanajam līnijām, bet vecie varas žuliki. Manuprāt, vecajiem shēmotājvēžiem no ZZS, NA, Vienotības un Par, nevar vairs dot vadības stūres. Viņi jau tehniski izsvilpa Bordānu. Tagad kārta Gobzemam. Un viņi atkal aplaupīs tautu, iebīdot kādu zoodārza "premjeru" - marioneti. Labākais no ļaunumiem ir Saskaņa, kopā ar Bordāna un Gobzema partijām. Tauta to sapratīs. Tikai Saskaņai pāris senioru būtu jāaizsūta pensijā.

Avatar
Jānis Rožkalns 2018. gada 16. novembris

Tikai fakts un secinājums."Gobzems 15.11.2018. pauda, ka teorijā pastāv vismaz trīs versijas ar kaut kāda līmeņa "Saskaņas" iesaisti...". Aldis Gobzems ( KPV LV) ir domājis, kā strādāt kopā ar Saskaņu, pagaidām teorētiski un pat 3 variantos, atšķirībā no citām latviskajām partijām.

av
Andris Vīksna 2018. gada 16. novembris

Jāni ! Es neizprotu to, ka Saskaņu nobīda ārpus latviskām partijām. Kas ? Tie latvieši, kas balsoja par Saskaņu ir citi latvieši ? Tak tādi paši, tikai ar citiem uzskatiem uz dzīvi, ka Tev un man. (Es par Saskaņu nebalsoju). Saskaņu par "krievisku" uztaisīja NA un Vienotība, lai tehniski atšķeltu, šo partiju no tautas un, pat, Prezidenta, kas šos politiskos, varaskāros blēžus uzklausīja. "Šeit un Tagad" nav Saskaņai līguma ar Krieviju, nav arī citu pierādījumu, kas ļautu daudzus latviešu vēlētājus atdalīt no citiem latviešu vēlētājiem, kā otro šķiru. Bet pašiem sarkano līniju vilcējiem ir tik daudz reālu, šodienas grēku pret tautu, ka bailes uzmetās. Politika ir manipulācija ar cilvēku smadzenēm. Un, to gudrie, pie varas bijušie saprot ļoti labi.

Avatar
Jānis Rožkalns 2018. gada 16. novembris

Saskaņai nesanāks vienot, jo kvalitāte kļūst arvien nozīmīgāka visās jomās, dabiskā atlase prasīs arvien pilnvērīgāku, patriotiskāku, upurēšanos, atdevi savas tautas, zemes, kultūras attīstībai, drošībai un nostiprināšanai tagad un šeit Latvijā, bez atskatīšanos uz Krieviju, USA, Eiropas Savienību, Ķīnu, citplanētiešiem un pārējiem citādajiem.