27.06.2022 Aktuālais par karadarbību Ukrainā 1. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Artūrs Ozols 28. jūnijs

Labi uztverama informācijas pasniegšanas maniere kurā vislabāko iespaidu atstāj profesionālās zināšanas un prasme to atklāt . Jautājumā par palīdzības Ukrainai koordināciju ,virzu interesentus uz 15.06.BBC korespondenta materiālu kura teikts ,ka Štutgartes (Vācija) kazarmu rajona atrodas palīdzības koordinācijas centrs kurā strādā 26 valstu speciālisti un delegācija no Ukrainas ,kuru vada 3 zvaigžņu ģenerālis . Līdz jūnijam palīdzība sasniegusi 8 miljardu dolāru skaitli ,piegādātas 60000 tonnu kravu . Tur arī teikts ,ka Eiropā šobrīd darbojas viena rūpnīca kurā ražo vecā 152 mm tipa artilērijas lādiņus kurus piegādā Ukrainai . Aprīkojums un munīcija frontē nonākot no Ukrainas robežas parasti 48 stundu laikā .

Avatar
Artūrs Ozols 28. jūnijs

Lūdzu tv24 sagatavot sīku Melnās jūras krastu karti ,lai redzētu, ka Melnās jūras robežās tikai 1/3 daļa ir Krievijas robežas Izņemot Gruziju un Ukrainu visa pārejā robeža ir NATO spēku robeža ,tad kāpēc jūru kontrolē un starptautisko sabiedrību tracina Krievijas blokāde ? Analītiķim lūdz sagatavot izvērstu atbildi !

Avatar
Elmārs Cīrulis 28. jūnijs

Dīvaini! Kur palika Igors Rajevs? Igoram ir pavisam cita kvalitāte, viņa stāstīto varētu rādīt skolās jauniešu izglītošanā. TV 24 zaudēs savus skatītājus, ja neatjaunos Igoru Rajevu šajā raidījumā. To ko Slaidiņa :) kungs stāsta var izlasīt visos interneta portālos. Slaidiņa :) kunga stāstītajam nav nekādas vērtības, tikai tukša muldēšana. Igors Rajevs katru dienu bija nopietni piestrādājis lai pēc iespējas precīzāku un saprotamāku informāciju pasniegtu. Bija pat doma ierosināt Igora Rajeva raidījumus pārtulkot angļu un vācu valodās, jo šāds kvalitatīvs ikdienas apskats par situāciju Ukrainā rietumeiropā ļoti pietrūkst. Tas veicinātu rietumeiropiešiem labāku izpratni par notiekošo.

Avatar
Daiga Rutka 28. jūnijs

Es neatceros ka iepriekšējā raidījumā pirms Jāņiem Rajeva kungs būtu teicis ka dosies atvaļinājumā, tā kā laikam jautājumu nav

Avatar
Lasma Vekmane - Bukolde 29. jūnijs

Teica, teica. Tieši raidījuma beigās no viņa bija apmēram tāda frāze kā "bet vairs bez manis". Raidījuma vadītājs arī, manuprāt, teica, ka būs citi eksperti.