Ziņas RigaTV24 Speciālizlaidumi 2022. gada 27. jūnijs
27.06.2022 Aktuālais par karadarbību Ukrainā 1. daļa

27.06.2022 Aktuālais par karadarbību Ukrainā 1. daļa

Viesis: Jānis Slaidiņš, NBS kapteinis, Zemessardzes štāba virsnieks
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Daiga Rutka 2022. gada 28. jūnijs

Es neatceros ka iepriekšējā raidījumā pirms Jāņiem Rajeva kungs būtu teicis ka dosies atvaļinājumā, tā kā laikam jautājumu nav

Avatar
Lasma Vekmane - Bukolde 2022. gada 29. jūnijs

Teica, teica. Tieši raidījuma beigās no viņa bija apmēram tāda frāze kā "bet vairs bez manis". Raidījuma vadītājs arī, manuprāt, teica, ka būs citi eksperti.

Avatar
Elmārs Cīrulis 2022. gada 28. jūnijs

Dīvaini! Kur palika Igors Rajevs? Igoram ir pavisam cita kvalitāte, viņa stāstīto varētu rādīt skolās jauniešu izglītošanā. TV 24 zaudēs savus skatītājus, ja neatjaunos Igoru Rajevu šajā raidījumā. To ko Slaidiņa :) kungs stāsta var izlasīt visos interneta portālos. Slaidiņa :) kunga stāstītajam nav nekādas vērtības, tikai tukša muldēšana. Igors Rajevs katru dienu bija nopietni piestrādājis lai pēc iespējas precīzāku un saprotamāku informāciju pasniegtu. Bija pat doma ierosināt Igora Rajeva raidījumus pārtulkot angļu un vācu valodās, jo šāds kvalitatīvs ikdienas apskats par situāciju Ukrainā rietumeiropā ļoti pietrūkst. Tas veicinātu rietumeiropiešiem labāku izpratni par notiekošo.

Avatar
Artūrs Ozols 2022. gada 28. jūnijs

Lūdzu tv24 sagatavot sīku Melnās jūras krastu karti ,lai redzētu, ka Melnās jūras robežās tikai 1/3 daļa ir Krievijas robežas Izņemot Gruziju un Ukrainu visa pārejā robeža ir NATO spēku robeža ,tad kāpēc jūru kontrolē un starptautisko sabiedrību tracina Krievijas blokāde ? Analītiķim lūdz sagatavot izvērstu atbildi !