Auziņš par tirdzniecības ierobežojumiem: Tie ir tik bezjēdzīgi un jau ir uz šizofrēnijas robežas Komentāri (1-3)
Avatar
Ērika Krimska 4. februāris

Negribas kādu pazemot un tā arī nedrīkst jo....šizofrēnija ir slimība,bet redzot šo pazīmi ļoti daudzos mūsu valdības augšgalā,saprotam vienu....grimstam ar vien zemāk un zemāk un šis izveidotais Covids dod to iespēju iznīcināt kas vēl Latvijā palicis :( Skumji,ka vadīt atnāk tālo zemju kungi,kuriem nav mājas nedz šeit,nedz tur......vien sapirkti par pašu nepelnīto īpašumi.

Avatar
Ainars Mateuss 4. februāris

Šāda valdošo faktiskā rīcība liek aizdomāties kāds ir viņu patiesais mērķis, ja Kariņa valdība pretēji augstas raudzes speciālista Perevoščikova ieteikumam alkaholu atzina par pirmās nepieciešamības preci un atļāva to iegādāties pie jebkādiem apstākļiem, bet bērnu un citu nepieciešamo preču iegādi aizliedz neskatoties uz to, ka tirdzniecības iestādes regulē apmeklētāju skaitu veikalā atbilstoši ierobežojumu noteikumiem.

zc
Žanis Ciršs 5. februāris

Ir pagājis pietiekami ilgs laiks un "otrās" nepieciešamības preces un pakalpojumi jau kļuva par 1. nepieciešamības precēm - frizētavas, naglas, skrūves, būvmateriāli, rezerves daļas auto un traktoriem un t.t. Sanāk tā: būvmateriālus nedrīkst - nebūvējam, neremontējam, šņabi drīkst - nu tad iedzeram.....