Mūrniece: Policijas akadēmiju vajadzēja likvidēt krietni agrāk Komentāri (1-4)
Avatar
Roberts Urb 2020. gada 10. novembris

Diemžēl viena no lielākām policijas problēmām ir policijas jomā iegūtā izglītība. Arī RSU netiek pielaisti bezmaksas studijām visi VP virsnieki, bet tikai tie kuri beiguši VP koledžu. Arī iemetiet acis Mūrnieces parakstītajā VPK pakalpojumu izcenojumā.. Lai policisti pielīdzinātu savu izglītību VPK prasa 79 eiro par vienu ieskaiti! Tādas cenas pat Turībā nav.

Avatar
Imants Parādnieks 2020. gada 10. novembris

Linda slēdza PA, jo Sarkanā ģenerāļa nokomlektēta un vadīta - tā apmācījas pēc Sorosa atbalstītām mācību grāmatām. Tātad - pilnvērtīga bandītu meis-tar-kla-se. Mācībspēks Loskutovs - vien KNABā bīdīts - uzzin(!), par Latvijas okupāciju.PA beidzējs - kino - nošauj blakusēdētāju - tā meitas klātbūtnē, bet aizturēts bēgot, vēl kviec:"Oi, oi, boņ-oļno!". PA - cits beidzējs/advokāts - slepkavu aizstāv tiesā:"Viņš - ti-kai(!) aiz-stā-vē-jās.." Policijas Akadēmiju beigušais?

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 10. novembris

Bet vai tagad ir kaut kas labāks? Kad smagu noziegumu, it īpaši ekonomisko, izmeklēšana ir pilnīgi sabrukusi? Un policijas izmeklētāji tālāk par ievārījuma burciņu zagļiem nemaz nespēj aizklunkurēt? Viss nostājas savās vietās tikai tad, kad lietā tiek likta sazvērestības teorija. Miljonāru valdošajam slānim, t.i. SISTĒMAI nekādu izmeklēšanu nevajag. Un Linda bija tikai izpildītāja. Tāpat kā NA un Parādnieka kungs. Tas izskaidro visu.

Avatar
Klaus Berg 2020. gada 10. novembris

NA tusēja ar Bavārijas juristiem vēl pirms pāris gadiem, vienu jampampiņu pat pie sevis uz Rīgu uzaicinājuši bija, Florian Schürbesmann

Avatar
Klaus Berg 2020. gada 10. novembris

Tas ir vienu, par kura tusu ar NA ir lietiski pierādījumi, bet cik vēl zemūdens zirdziņu? Un bavārija šodien pērk Latviju.

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2020. gada 11. novembris

Ir jābūt absolūti aprobežotam lai nezinātu, ka LU kā akadēiska iestāde gatavo juristus nevis izmeklēšanas speciālistus. Pie tam, PĀ bija augstas raudzes pasniedzēji, kas sagatavoja profesionālus juristus ne tikaikā nākošos prokurorus vai izmeklētājus. PA lasīja lekcijas arī patreizējais ģenerālprokurorsJ.Stukāns. Tā ir, kad par dārzniekiem ieceļ āžus. Ja Latvijai nav svarīgs tiesiskums, tautas drošība, tad politiķiem atklāti tas jāpasaka un jāiet projām no politikas kā aizgāja, paldies Dievam, Mūrniece