Diskusijas RigaTV24 Uz līnijas 2020. gada 10. novembris
Mūrniece: Policijas akadēmiju vajadzēja likvidēt krietni agrāk

Mūrniece: Policijas akadēmiju vajadzēja likvidēt krietni agrāk

Ar viedokli dalās Linda Mūrniece, "Hotel Roma" vadītāja, bijuši iekšlietu ministre.
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Klaus Berg 2020. gada 10. novembris

Tas ir vienu, par kura tusu ar NA ir lietiski pierādījumi, bet cik vēl zemūdens zirdziņu? Un bavārija šodien pērk Latviju.

Avatar
Roberts Urb 2020. gada 10. novembris

Diemžēl viena no lielākām policijas problēmām ir policijas jomā iegūtā izglītība. Arī RSU netiek pielaisti bezmaksas studijām visi VP virsnieki, bet tikai tie kuri beiguši VP koledžu. Arī iemetiet acis Mūrnieces parakstītajā VPK pakalpojumu izcenojumā.. Lai policisti pielīdzinātu savu izglītību VPK prasa 79 eiro par vienu ieskaiti! Tādas cenas pat Turībā nav.

Avatar
Imants Parādnieks 2020. gada 10. novembris

Linda slēdza PA, jo Sarkanā ģenerāļa nokomlektēta un vadīta - tā apmācījas pēc Sorosa atbalstītām mācību grāmatām. Tātad - pilnvērtīga bandītu meis-tar-kla-se. Mācībspēks Loskutovs - vien KNABā bīdīts - uzzin(!), par Latvijas okupāciju.PA beidzējs - kino - nošauj blakusēdētāju - tā meitas klātbūtnē, bet aizturēts bēgot, vēl kviec:"Oi, oi, boņ-oļno!". PA - cits beidzējs/advokāts - slepkavu aizstāv tiesā:"Viņš - ti-kai(!) aiz-stā-vē-jās.." Policijas Akadēmiju beigušais?

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2020. gada 11. novembris

Ir jābūt absolūti aprobežotam lai nezinātu, ka LU kā akadēiska iestāde gatavo juristus nevis izmeklēšanas speciālistus. Pie tam, PĀ bija augstas raudzes pasniedzēji, kas sagatavoja profesionālus juristus ne tikaikā nākošos prokurorus vai izmeklētājus. PA lasīja lekcijas arī patreizējais ģenerālprokurorsJ.Stukāns. Tā ir, kad par dārzniekiem ieceļ āžus. Ja Latvijai nav svarīgs tiesiskums, tautas drošība, tad politiķiem atklāti tas jāpasaka un jāiet projām no politikas kā aizgāja, paldies Dievam, Mūrniece