Mūrniece: Policijas akadēmiju vajadzēja likvidēt krietni agrāk

Mūrniece: Policijas akadēmiju vajadzēja likvidēt krietni agrāk 6

Ieteikt

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Klaus Berg 10. novembris

Tas ir vienu, par kura tusu ar NA ir lietiski pierādījumi, bet cik vēl zemūdens zirdziņu? Un bavārija šodien pērk Latviju.

Avatar
Roberts Urb 10. novembris

Diemžēl viena no lielākām policijas problēmām ir policijas jomā iegūtā izglītība. Arī RSU netiek pielaisti bezmaksas studijām visi VP virsnieki, bet tikai tie kuri beiguši VP koledžu. Arī iemetiet acis Mūrnieces parakstītajā VPK pakalpojumu izcenojumā.. Lai policisti pielīdzinātu savu izglītību VPK prasa 79 eiro par vienu ieskaiti! Tādas cenas pat Turībā nav.

Avatar
Imants Parādnieks 10. novembris

Linda slēdza PA, jo Sarkanā ģenerāļa nokomlektēta un vadīta - tā apmācījas pēc Sorosa atbalstītām mācību grāmatām. Tātad - pilnvērtīga bandītu meis-tar-kla-se. Mācībspēks Loskutovs - vien KNABā bīdīts - uzzin(!), par Latvijas okupāciju.PA beidzējs - kino - nošauj blakusēdētāju - tā meitas klātbūtnē, bet aizturēts bēgot, vēl kviec:"Oi, oi, boņ-oļno!". PA - cits beidzējs/advokāts - slepkavu aizstāv tiesā:"Viņš - ti-kai(!) aiz-stā-vē-jās.." Policijas Akadēmiju beigušais?

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 11. novembris

Ir jābūt absolūti aprobežotam lai nezinātu, ka LU kā akadēiska iestāde gatavo juristus nevis izmeklēšanas speciālistus. Pie tam, PĀ bija augstas raudzes pasniedzēji, kas sagatavoja profesionālus juristus ne tikaikā nākošos prokurorus vai izmeklētājus. PA lasīja lekcijas arī patreizējais ģenerālprokurorsJ.Stukāns. Tā ir, kad par dārzniekiem ieceļ āžus. Ja Latvijai nav svarīgs tiesiskums, tautas drošība, tad politiķiem atklāti tas jāpasaka un jāiet projām no politikas kā aizgāja, paldies Dievam, Mūrniece

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: