Deputāti atbild par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu Komentāri (1-6)
iv
Ilmārs Veide 2019. gada 22. novembris

Nav jēga atlaist saeimu, jo nākošās vēlēšanās atkal tie paši būs iekšā. Vispirms likumiski jānosaka, ka saeima, kurai izteikta neuzticība, tie deputāti nedrīkst kandidēt nākošās vēlēšanās, tad iespējams arī būs rezultāts. Pašreiz tukša laika šķiešana un līdzekļu tērēšana.

Avatar
Edvīns Bražonis 2019. gada 22. novembris

Aizej palaizi viņķelei,stupid people.

Avatar
Gints Karklins 2019. gada 23. novembris

Beidziet tak,to veco plati mocīt,nu cik var?

av
Andris Vītols 2019. gada 24. novembris

Tie, kuri balsoja par klauniem, tagad taisās atlaist visus deputātus (arī kompetentos un salīdzinoši godīgos). Ja tie atlaistie deputāti nedrīkst kandidēt nākošajās vēlēšanās, tad iespējams arī par viņiem balsojušajiem pilsoņiem jāaizliedz piedalīties nākošajās vēlēšanās???

av
Andris Vītols 2019. gada 25. novembris

Jūs rakstījāt-''Nav jēga atlaist saeimu, jo nākošās vēlēšanās atkal tie paši būs iekšā.'' Kā tas iespējams??? Kā tie paši tur tiks iekšā??? Jūs rakstījāt-'' Vispirms likumiski jānosaka....'' Tātad pašiem deputātiem jāpieņem likums, ar kuru viņi sev atņemtu tiesības kandidēt, ja kaut kādi ''gudrīši'' viņus atlaistu. Tik stulbi tie ievēlētie nav, lai sev atņemtu tiesības. Bet, ja ievēlēs tos pašus, tad drīzāk daļa vēlētāju nav pietiekami gudri. Izsakos pieklājīgi, jo VISI VĒLĒTĀJI vajadzīgi Latvijai, visiem jāmācās...

Avatar
Valija Beluza 2019. gada 22. novembris

Piekrītu - nav jēgas atlaist , izmaksāt smukas kompensācijas un ļaut kandidēt atkal.' No tāda scenārija nemācās.

av
Andris Vīksna 2019. gada 22. novembris

Nu, nekādā gadījumā netdrīkt atlaist Saeimu ! Jāparāda mediķiem, skolotājiem un visiem pārējiem plebejiem, ka varas veči var solīt un parādīt pigu ! Un tā, tagad būs katrā Saeimas sasaukumā ! Pareizi Jantariks un viņa pakalpiņš yeca - Krievi nāk !!! Un tas ir galvenais ! Nē, tādas .niecīgas kļūdiņas valdībai jāpiedod. Viņi vairāk tā nedarīs...... un mazāk arī, ne.

Avatar
Edvīns Bražonis 2019. gada 22. novembris

Aldi,neņem galvā tos valdības pakalpiņus.

Avatar
Sons Bjors 2019. gada 22. novembris

Viņus vajadzētu atlaist un izmest no valsts.Ar saviem sūda solījumiem ņirgājās par cilvēkiem.un tā katru reizi pirms vēlēšanām sprauž ausis batonus cilvēkiem.10 amotos salīduši visi kā var strādāt vairākās vietās vienlaicīgi ja darba dienā darba laiks 8 stundas.korumpetā valsts solījumi Poda līmenī.

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 23. novembris

Mēs redzam jūsu darbu pēc pieņemtajiem likumiem, kā interesēs tie tiek pieņemti, ne jau cilvēku labā !!! Lielākais posts ir dzintarieši - naida un nemiera cēlāji valstī. Viņi jau 30 gadus šķeļ tautu un rada nemieru valstī. Beidziet lielīties un melot, jūs - vara neesiet tie labākie un gudrākie cilvēki, tie, kuri attīsta valsti, kuri rūpējas par saviem cilvēkiem. Cik tad procenti no tautas jūs ievēlēja, cikl daudzi no jums nekaunīgi apmānīja vēlētājus ???!!! Jūs dzīvojat citā realitātē un naudu sev pasmeļat no mūsu bļodas !

av
Andris Vītols 2019. gada 24. novembris

Kāda ir MŪSU ATBILDĪBA, ja no ''MĒS'', no sava ''vidus'' SAEIMĀ ievēlējām solītājus, ne darītājus. Tos ''sliktos viņus'' - ievēlējām - ''MĒS - labie un gudrie'' Kādus MĒS (labie un pareizie) ievēlējām - TĀDI VIŅI IR !!! Vai tie, kuri balsoja par neticamiem solījumiem, tagad ir kļuvuši gugrāki??? Vai arī Jūs gribat atlaist tos deputātus, par kuriem pats balsojāt? Vajadzēja aiziet uz SAEIMU aprunāties ar saviem deputātiem, ja kādu ievēlēja no Jūsu atbalstītās partijas. Tiem, kuri nepiedalījās vēlēšanās, nebūtu morālu tiesību atlaist citu pilsoņu ievēlētos deputātus.

Avatar
Vija Loze 2019. gada 23. novembris

šņorīgie, dzintarīgie, kursīgie un pārējie zombi, kaut tauta tauta sajēgtu, ka jūsu vieta nav tur, jūsu vieta pie ķēdes, lai neapdraud cilvēkus. rejiet un smilkstiet tālāk, vēmiens nāk par jums. nebūs tā, kā jūs te zombejiet.

Avatar
Haralds Elceris 2019. gada 23. novembris

garantijas nav un nevar būt. so what? destabilizēšana? tak jau elegantāk, kā stabīli sēdēt sūdos!