Ziņas RigaTV24 Speciālizlaidumi 2019. gada 21. novembris
Deputāti atbild par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu

Deputāti atbild par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu

Deputāti atbild: Kā vērtējat iedzīvotāju aktivitāti, parakstoties par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu?
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
av
Andris Vīksna 2019. gada 22. novembris

Nu, nekādā gadījumā netdrīkt atlaist Saeimu ! Jāparāda mediķiem, skolotājiem un visiem pārējiem plebejiem, ka varas veči var solīt un parādīt pigu ! Un tā, tagad būs katrā Saeimas sasaukumā ! Pareizi Jantariks un viņa pakalpiņš yeca - Krievi nāk !!! Un tas ir galvenais ! Nē, tādas .niecīgas kļūdiņas valdībai jāpiedod. Viņi vairāk tā nedarīs...... un mazāk arī, ne.

Avatar
Edvīns Bražonis 2019. gada 22. novembris

Aldi,neņem galvā tos valdības pakalpiņus.

Avatar
Sons Bjors 2019. gada 22. novembris

Viņus vajadzētu atlaist un izmest no valsts.Ar saviem sūda solījumiem ņirgājās par cilvēkiem.un tā katru reizi pirms vēlēšanām sprauž ausis batonus cilvēkiem.10 amotos salīduši visi kā var strādāt vairākās vietās vienlaicīgi ja darba dienā darba laiks 8 stundas.korumpetā valsts solījumi Poda līmenī.

Avatar
Haralds Elceris 2019. gada 23. novembris

garantijas nav un nevar būt. so what? destabilizēšana? tak jau elegantāk, kā stabīli sēdēt sūdos!

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 23. novembris

Mēs redzam jūsu darbu pēc pieņemtajiem likumiem, kā interesēs tie tiek pieņemti, ne jau cilvēku labā !!! Lielākais posts ir dzintarieši - naida un nemiera cēlāji valstī. Viņi jau 30 gadus šķeļ tautu un rada nemieru valstī. Beidziet lielīties un melot, jūs - vara neesiet tie labākie un gudrākie cilvēki, tie, kuri attīsta valsti, kuri rūpējas par saviem cilvēkiem. Cik tad procenti no tautas jūs ievēlēja, cikl daudzi no jums nekaunīgi apmānīja vēlētājus ???!!! Jūs dzīvojat citā realitātē un naudu sev pasmeļat no mūsu bļodas !

av
Andris Vītols 2019. gada 24. novembris

Kāda ir MŪSU ATBILDĪBA, ja no ''MĒS'', no sava ''vidus'' SAEIMĀ ievēlējām solītājus, ne darītājus. Tos ''sliktos viņus'' - ievēlējām - ''MĒS - labie un gudrie'' Kādus MĒS (labie un pareizie) ievēlējām - TĀDI VIŅI IR !!! Vai tie, kuri balsoja par neticamiem solījumiem, tagad ir kļuvuši gugrāki??? Vai arī Jūs gribat atlaist tos deputātus, par kuriem pats balsojāt? Vajadzēja aiziet uz SAEIMU aprunāties ar saviem deputātiem, ja kādu ievēlēja no Jūsu atbalstītās partijas. Tiem, kuri nepiedalījās vēlēšanās, nebūtu morālu tiesību atlaist citu pilsoņu ievēlētos deputātus.