Semjonovs: Tagad plaisa starp tautu un varu ir palielinājusies

Semjonovs: Tagad plaisa starp tautu un varu ir palielinājusies 5

Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

8. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Balodis 8. maijs

Bet tad, kas mums visiem liedz iejiet latvija.lv un Atlaist Saeimu!? Vai tie, kas Saeimu neatlaizh grib buut atbildiigi par korupciju, nabadziibu un bezceriibu valstii?

Avatar
Maija Timošenko 8. maijs

Pareizi būtu atlaist tā, ka viņiem būtu liegts nodarboties ar politisko darbību vismaz 10 gadus.

Avatar
Valdis Mežajevs 10. maijs

Davaj! Visi kopā atlaidīsim saeimu! Manuprāt, ļoti primitīva loģika. Tikko ievēlējām un pēc 3 mēnešiem atskan aicinājums - Atlaist saeimu! Manuprāt, problēma nav saeimā, bet SISTĒMĀ, kura valda Latvijā. Kad ievēlētie deputāti ir atkarīgi no neievēlētu ierēdņu lēmumiem. Un Saeima nav likumdevēja orgāns, bet tikai mehānisks, pie varas esošās mafijas, rīks ar kura palīdzību ierēdņu un miljonāru mafija diktē savus likumus veselai Valstij. Visiem žiperīgi atlaižot šo saeimu, kura beidzot kaut ko sākusi darīt un vismaz cenšas būt neatkarīga no 30 gadīgās mafijas , bet neko nedarot sistēmas sagraušanā, mēs ievēlēsim nākošo mafijas rīku.

Avatar
Maija Timošenko 8. maijs

latvija.lv var nobalsot arī par labojumiem Satversmē par SAEIMAS deputātu skaita samazinājumu no 100 uz 50. Nu nevajag nabadzīgai valstij ar smieklīgu iedzīvotāju skaitu tik daudz mutes SAEIMĀ. Tas tik būtu ietaupījums!

av
Andris Vītols 9. maijs

Jūs rakstījāt- ''Tas tik būtu ietaupījums!''- ... Līdzīgi varētu atlaist arī pusi policistu, tiesnešu, skolotāju, ārstu ....utt....Vēl viņiem jāaizliedz strādāt savā profesijā - tāpat kā Jūs gribat aizliegt to darīt politiķiem. Es vienmēr balsoju par kompetentiem un iespējami godīgākajiem deputātu kandidātiem, bet pārējos no saraksta svītroju. Citi vēlētāji paši nezin ko grib prasīt no politiķiem, tāpēc savēl visādus ākstus, populistus, futbolistus..ātro kredītu firmu aizstāvjus....utt. Ja būs 50 deputāti SAEIMĀ, tad nepietiks deputātu, kuri spēj un grib strādāt komisijās ar likumu labošanu utt. Tāpat populistu % un ākstu % būs tāds pats. Kādi vēlētāji - tādi arī deputāti.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: