Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 4. oktobris
04.10.2019 Preses klubs 3. daļa

04.10.2019 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Sarmīte Ēlerte, Māris Gailis un Evija Papule
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. oktobris

Ne jau Rimševicam, Mārim Gailim, Birkavam, Ritenim, Pavlovskim, Tupesim, Klausam, Meirovicam, Levitam, Indrai Sāmītei (korporantei – finanšu ministei LC valdībā) u.c., bet gan tiem neskaitāmajiem apmuļķotajiem un piekrāptajiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri uzticīgi paklausīja savu “vadoņu un speciālistu” teiktajam. Kāda no Krustpunktu viešņām par karteļiem teica, ka nevajag šiem cilvēkiem IZRĀDĪT CIEŅU, KURU VIŅI NAV NOPELNĪJUŠI! Nevajag viņus aicināt uz pasākumiem, Dziesmu svētkiem, raidījumiem. Bet latvietim mugura ir lunkana un viņš turpina apjūsmot tos kas atņēma viņa tiesu un nospieda viņa garu un miesu.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. oktobris

Bankā Baltija bija noguldījuši 121 463 noguldītāji BB tiem palika parādā 102,4 milj. Ls. Zīgerista TV raidījumā prasu Mārim Gailim izgriezt kabatas un parādīt, cik viņš ir no BB iznesis. Atbildes nebija. 1995. gadā bija saujiņa cilvēku, kuriem bija pienākums novērs Bankas Baltija krīzi un pasargāt Latvijas cilvēku noguldījumus. Māra Gaiļa ministru kabinets un Latvijas Bankas spice: šī saujiņa izdarīja pretējo. Bankas Baltija sabrukums skāra katru trešo Latvijas ģimeni. Bankas Baltija sabrukums skāra katru trešo Latvijas ģimeni. Sapnis par Rīgu kā visas Austrumeiropas finanšu centru pārtapa murgā.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. oktobris

44,1 miljonu ASV dolāru. Naudu viņi aizņēmās ieķīlājot kuģus ārzemju bankās. Drīz tāda pati summa iegūla Laventa ofšora firmā. Un tā turpinājās. Nu jau par Latvijas Bankas pārstāvi BB tika iecelts tāds rūdīt “mūža brālis” no korporeļu ieteiktajiem Uldis Klauss no aizokeāna. Drīz Klausa lūgums bija BB ieskaitīt vēl 6,5 miljonus Ls. Tobrīd BB stāvoklis jau ir bezcerīgs. M. Gaiļa valdība skaļi izsludina, ka liek apķīlāt BB akcijas, bet viņi zina, ka akciju vērtība tobrīd ir nulle. Lavents ne tikai atbrīvojas no parādiem apkrautās bankas, bet vēl izvirza pretenzijas. Aizokeāna korporelis Uldis Klauss staigāja kā pāvs, it kā visa Vecrīga viņam būtu iebāzta kabatā. Viņš plātīja roka un teica: ”Visiem nekad nepietiks. Tā pasaule iekārtota. Ir saimnieki un ir kalpi.”