Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 20. decembris
20.12.2019 Preses klubs 3. daļa

20.12.2019 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Kaspars Upacieris, Gunta Līdaka un Aleksandrs Kiršteins
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 20. decembris

Tā Lielā māta kā ceļu blietējamais rullis. Tikai viņas tukšie spriedelējumi ir pareizi. Par sporta dzīves aizkulisēm nesaprot neko, bet esot jābūt kā baznīcā. Lai pasaka to tiem miljonāriem kuri nezina kur savu sazagto naudu likt. Bet nu tik neiecietīga bļaušana. Ādolfs augšāmcēlies. Ikšķiles novadam deputāts pamuļķis populists. Acīm redzama pielāgošanās vēlētājiem. Es vienmēr domāju, ka Ufo ir gudrāks. Šausmas kas tai Izglītības ministrijā notiek? Šausmas. Vai tu Ufo uz sitienu pateiktu cik tavā Ikšķilē iedzīvotāju. Šausmas kas pie jums tur notiek. Neloģiskais. Vissaprātīgākais un loģiskākais bija manis nemīlētais Kirhenšteins. Doma un atbildes bija ļoti saprātīgas. Un labi turējās pretī abu histērijai.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 21. decembris

Jānim, kā vienmēr, vienīgā, pareizā patiesība! Kaut kas tāds nepārtraukti dzirdams no JKP. Nezinu, kā jums, bet man tas atgādina Brežņeva laikus...

av
Andris Vītols 2019. gada 22. decembris

Savulaik ''UFO'' bija ļoti liela ietekme uz viņa RADIO klausītājiem, tāpēc daudzi par viņu nobalsoja... Runājot par privātajām radiostacijām, televīzijas kanāliem - tur gandrīz visu nosasaka īpašnieku intereses, arī īpašnieku politiskie uzskati. Tāpēc skatītājiem jāzin mediju faktiskie īpašnieki, tādai prasībai jābūt likumā...Arī TV-24 kopumā vairāk ir ''dusmīgā vēlētāja'' pusē. Tam pamatā var būt izpatikšana vairākumam.....secīgi lielāki reitingi...vairāk naudas....no reklāmas. Tāpat ''izpatikšanas'' pamatā var būt īpašnieku politiskās intereses...Ja raidījumu veidotāji ir gudri, pieredzējuši,tad pārraide nekļūst par vienpusīgu aģitāciju, bez pamatotiem argumentiem (A.Bogustovs, Zanders u.c.).

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 22. decembris

Ja skatītājam nebūs saistoši raidījumi, viņš pāries uz citu informācijas vidi.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 22. decembris

Vāverīt! Man viss Latvijā 30 gados notiekošais atgādina Krieviju. Prihvatizācija pilnīga kopija. Pēdējie 15 gadi atgādina Brežņeva laikus. Bet pēdējais gads Latvijas politikā atgādina Pārbūvi. Tikai nezin pie kā tas novedīs. Vai reakcija nesāks plosīties vēl trakāk un pēdējās Latvijas vērtības pārdos mūsu stratēģiskajam partnerim. Jo ļoti izteikti sāk parādīties selekcionētā latvieša daba.