Gundars Kalve pauž pārliecību, ka pazudušo lielgabalu vairs neviens neieraudzīs Komentāri (1-4)
ez
egils zalitis 2021. gada 2. marts

Idiotisms.Nejau krievu zaldāti un tauta vainīga,bet daži cilvēki.ka var izpostīt piemiņas vietu kas ir svēta.Nav svarīgi kuraj tautaj piemeneklis.Ja,skumji ka latviešu tauta ir tik zombēta un degradēta.

Avatar
Roms Žilinsks 12. janvāris

Piekrītu, tikai degradētā tautas daļa var kļūdaini uzrakstīt "kurai" un "tautai".

jj
Janis Janis 2021. gada 2. marts

Beidzot tas rēgs ir novākts. Kad Krievijā tiek noārdītas un izvandītas Latviešu kararavīru un izsūtīto cilvēku piemiņas vietas, tad visi gali ūdenī. Neviens neko pat netaisās izmeklēt. Piemēram Čeropovecā 2x pazuda piemineklis, un daudzās vietās Sibīrijā.

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 2. marts

Visas šīs pieminekļu nojaukšanas, bojāšanas notiek tikai bijušajās sociālistiskajās valstīs.... kultūras līmenis.... Laikam kādam stipri gribējās laizīt vācu pēcpusi vai ganīt cūkas, bet te Sarkanā Armija visu sabojāja. Nu tak lūdzu uz doto momentu visas iespējas ES, ASV, ir izvēle ..... un Latvija pēcpusē.... Paliek tikai laizīt.... Ar cūkām ir sarežģītāk - jābrauc uz laukiem, bet cūkas bus vietējās, ne vācu.

Avatar
Evita Cigle 2021. gada 10. marts

Zaļa stobra pazušanā taisa vairāk trokšņa, kā, piemēram, cilvēku dēļ, kas arī Jekabpilī pazūd.. Esmu vienkārši izbaudu katru šīs dīvainās tautas īpatnību.