Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2019. gada 26. marts
Jaunups: "KPV LV un JKP apzināti apmuļķoja cilvēkus"

Jaunups: "KPV LV un JKP apzināti apmuļķoja cilvēkus"

Interese par politiku sasniegusi vēsturiski zemāko līmeni. Edgars Jaunups, "Latvijas attīstībai" valdes loceklis, atklāj, ka ciena abu partiju veidotājus tādā ziņā, ka viņi nav muļķi - viņi ļoti labi zināja, ka sola neizpildāmo.
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
Avatar
Maija Balode 2019. gada 26. marts

Tiešām komisks - Jaunups ar savām svētā sašutumā izvalbītajām āčelēm. Nu nevar, Edgar, Tavas pieminētās partijas tik īsā laikā izsmelt to sūdu bedri, kurā Jaunupa partijas ilgtermiņā ir apzināti iegrūdušas valsti. Mēs jau esam informēti par mēslu bedres virsējo kārtu, tie, kuri tagad nākuši amatā, visticamāk, ka pamazām ierauga visas tās šausmas, kas valstī ir nesaimnieciski - valstij neizdevīgi sašeptētas. Tai vietā, lai liekulīgi lasītu morāli citiem (nepatverama nekaunība), Jaunupam ar zemu noliektu galvu būtu jālūdz piedošana Latvijas tautai par viņa partiju ilgtermiņā sastrādāto. Kaimiņš un Gobzems, salīdzinot ar Jaunupam īpaši pietuvinātiem politiskiem spēkiem, ir mazāk kā zīdaiņi, ja iet runa par krāpšanos, melošanu, milzu mēroga valsts apzagšanu utt.

Avatar
Andrejs Kirilovs 2019. gada 26. marts

Jaunups jau nu šajā jautājumā varēja muti pievaldīt.Vispār jau amizanti,ka viņš nepārtraukti sēž TV24 un gudri spriež zinot to,ka tieši viņš ir tas kurš sen ir bijis tas kurš visus tos sūdus ir maisījis gan JL gan V gan A/P utt.Glumjš zutis.Afērists.

gg
gints gints 2019. gada 26. marts

Ārprāc,nu jau pat bez aplinkiem visi vnk močī bez noteikumiem to kpv.lv,trīs rūdīti pērkami indivīdi plus viens materiāli ieinteresēts žurnālist dzen zemē un sauc par aunu cilvēku,kas vakar ir ienācis politikā,šo kanālu laikam ignorēšu,ēķa rupors un pērkama vietne.īpāši jauki skan teikums "...atšķirībā no bordāniešiem"