Gobzems apvaino Kariņu noziegumos. "Tie ir izdomājumi," pauž Abu Meri Komentāri (1-6)
av
Andris Vīksna 2019. gada 14. marts

Ievērojiet, ka blakus Kariņam, gandrīz vienmēr, ir OIKā afēras piesedzējs un "krusttēvs" - glumiķis Ašeradens. Manuprāt, OIKā aizstāvības intereses vieno šos abus kungus.

Avatar
Anita VILNE-KAUCE 2019. gada 14. marts

ARĪ ABU MERI IR KLĀT PIE OIK. PASKATIETIES BILDĒ,KUR VISI KRUSTVECĀKI KOPĀ.

Avatar
Vija Loze 2019. gada 14. marts

Janoti vienmēr smird un melo.

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 14. marts

un atkal kaut kāds Abu Meri parādās!....

Avatar
Anita VILNE-KAUCE 2019. gada 14. marts

Ko tas SVEŠZEMNIEKS JĒDZ NO KARIŅA LIETĀM???IEFILTRĒTS UZPIRKTENIS.

Avatar
Kristīne Fjodorova 2019. gada 14. marts

Bet varbūt Gobzemam ir taisnība

Avatar
Guntis Kārkliņš 2019. gada 14. marts

Patiesībā ļoti plaši izmantota nekustamo īpašumu tirdzniecības nodokļu apiešanas shēma. Īpaši plaši izmanto lai pārdotu mežus un lauksaimniecības zemes krieviem un citiem ārvalstniekiem, kam īpašie likumi liedz to pārdot, jo nav izveidots liegums pirkt uzņēmumus kam pieder tas ko šie biedri pirkt nedrīkst, kā arī protams īstenā labuma guvēja noskaidrošanas problēmas investīciju aizsardzības kontekstā. Vienu vārdu sakot aborigēniem sēdēt pie ratiem un uzmanīt cāļus.

Avatar
Jānis Gansons 2019. gada 14. marts

Čurka tinies uz savu čurkistānu.

vl
vija lagzdina 2019. gada 14. marts

es veletos lai zurnalisti no lt 1.programas veiktu aptauju latvijas iedzivotajiem vai tik mazai valstij un tik sliktu dzives limeni ka pensionariem un citiem maz nodrosinatiem cilvekiem ir apstiprinajums tam ka aizsardzibai jaatvel 60 miljoni ja visam citam nolukam daudz ka pietrukst un aizsardziba ienem vadoso vietu vai tad pats cilveks un ta vajadzibas nebutu stadamas augstak kad ieraudziju ka tiek veidots budzets mani radija izbrinu tapec veletos dzirdet citu domas nevar tacu lidzinaties citam valstim vairak vajadzetu domat par cilveku dzives limeni valsti