Zaržeckis: Aiztaisīt ciet skolas ir lielākā kļūda. Jaunā paaudze aug stulba Komentāri (1-6)
dv
Diāna Vēvere 26. oktobris

Par skolas bērniem, manuprāt, tā ir traģēdija. Renovējot skolas, nesakārtojot vēdināšanas sistēmas, skolotāju arī ārstu degradēšana- īpaši- ar preses palīdzību! Un naudas ir tik daudz, kā nekad, miljoni veselībai...Bļāviens! Šitie zog uz nebēdu! Kāda nākotne valstij, kur varasvīri IR korumpēti un pakļauti apakšbikšu dēļ?

Avatar
Imants Ronis 26. oktobris

Viņi jau bez tā ir stulbi .

Avatar
Daiga Mauriņa 27. oktobris

Nu nekā dīvaina , valdība grib taisīt sev līdzīgos , IDIOTU paaudzi

Avatar
Dzintra Ābola 27. oktobris

Jaunā paaudze aug tik stulba, cik stulbi ir tie, kas viņus stulbus audzina! Manā ģimenē bērnu izglītošanos neietekmē tas, ka bērniem jāmācās attālināti! Vairāk gan tieši pretēji - mācoties attālināti, bērni apguvuši vairāk, nekā katru dienu apmeklējot skolu, skolā sēžot ar aizsietām mutēm/deguniem un stresojot, ka tik no kāda skolā vai pa ceļam uz/no skolas nedabū Covid-19.

Avatar
Dainis Āboltiņš 27. oktobris

Jaunā paaudze būs tik ilgi stulba, kamēr viņi redzēs, ka ar savu galvu nav nekad jādomā. Galvenais atvērtu muti klausīties valdību un skolotājus, kas dod ziņāšanas pēc sistēmas, nevis loģikas.

il
Ināra Laura 1. novembris

Skumji, bet pēdējos 30 gadus vņi ar katru jaunāko paaaudzi nevis gudrībā, bet stulbumā iet. Ja 6. klases meitene var pateikt, ka viņa neuzskata par vajadzību apgūt da jebkādas prasmes vai zināšanas, jo viņa apprecēšoties ar bagātu veci, te nekāda klātienes ne neklātienes apmācība nelīdzēs. Viss sākas ģimenē. Skola ir bezspēcīga pret katras atsevišķas gimenes vērtībām un ērtībām, jo skolotājam ir tikai pienākumi, bet izglītojamajiem tikai tiesības, kuras ieaudzina nu jau ar patērētāja psiholoģiju uzaugušie jaunie vecāki ar cigareti zobos. Tā ka ne jau no klātienes vai neklātienes apmācības atkarīgs, vai aug muļķi, bet gan no ģimenes.