14.09.2021 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 14. septembris

Skatos un domāju: Kādu jaunatni ir izaudzinājusi liberālā līšana Eiropas Savienības pēcpusē. Nu, ja šis rūpnieks Egils grib palīdzēt hibrīdkara karotājiem, tad, lai taču ved viņus visus uz savu vienistabu dzīvokli. Jo diezin vai Egilītim ir sava lauku privātmāja, ja jau ir izvēlējies ceļu, kā nopelnīt Eiropas naudu, nododot savu tautu un valsti. Ja paskatās uz Egilu, liekas, kas par svētumu, kas par cilvēkmīlestību un kas par Dieva pielūgsmi. Tik svēti latviešu tautai jau ir bijuši. Viens no viņiem Kaupo. Tikpat svēti bija viduslaiku Rietumu populisti Dominikāņi, kuri pēc cilvēku sadedzināšanas veltīja mesi Dievam. Šodien Dievs nav populārs. Šodienas latviešu Pavļiki Morozovi dibina hibrīdkara dalībnieku glābšanas fondus.

Avatar
Jānis Spīčs 14. septembris

Arī progeresīvais Rietumu populists un liberālists Egils gatavs atvērt vārtus vispārējai Rietumu izvirtības un nāves kultūrai viendzimuma laulībām un LGBT+. Vai nu pats ir paprovējis nedabīgā veidā, vai tomēr Sosrosa nauda iedvesmo. Jo pēc tam varēs uzbūvēt lauku kotedžu par Sorosa naudu. NĒ nepiekrītu!!! Saka Egils, labi apzinoties, ka politiķi ir atņēmuši tautai referendumu un nekāda ģimenes aizstāvības un nostiprināšanas procesa Satversmē nebūs. Jo katrs apdolbītais saprot, ka referendums ar tik augstu balsu barjeru Latvijā nenotiks nekad. Tātad Egilītim Sorosa nauda tikpat kā jau rokās. Un liberālists un demokrātijas mīlētājs un progresists nenovēl tautai nekādu referendumu. Tāpat kā Satversmes Tiesa.

Avatar
Jānis Spīčs 14. septembris

Nākošais solis-Liberālfašisms. Eiropas ierēdņi nolēma. Visām Eiropas tautām jāpilda. Vēl koncentrācijas nometnes nepildās, taču kad liberālfašisms sagrābs varu. Tad pildīsies. Un Progresists Egils tur būs apsargs. Uz “darbu” brauks par Sorosa naudu nopirktajā Bentli. Bet Aleksandrs ir tipisks konformists. Viņi atbalstīja visus politiķus visos laikos, kad saoda naudu vai izdevīgumu. Morālei te nav vietas. Viņi atbalstīja fašistu nākšanu pie varas. Viņi iekļāvās komunistu radītajā cilvēknīdēju sistēmā. Viņi pašlaik snaikstās pēc Sorosa naudas un atbalsta liberālfašismu, bet vairs ne globālismu pēc Afganistānas. Nabaga Ralfs. Viens pats pret latviešu alkatību un Eiropas naudas varu.