27.02.2020 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-2)
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 27. februāris

Treijas kundze! 13. saeimā tika ievēlētas divas pilnīgi jaunas partijas. Saeimā nomainīti 65 vecie deputāti. Vēlētāju nopelns. Kas notika!!! Vara tūlīt sāka vajāt šos jaunos, tautas ievēlētos deputātus. Ievēlētais deputāts Jurašs vispār tika noņemts no distances. Pret deputātiem tika ierosinātas kādas sešas skaļas krimināllietas. Nav publiskas uzstāšanās, kur kādi nepieprasītu valdības ministru nomaiņu. Ierēdņi, kas nebija ievēlēti izrīkojās ar ievēlētiem deputātiem kā vien viņiem labpatikās. Vai tas neliecina, cienījamā Evijas kundze, ka vara Latvija nepieder ne ievēlētajiem deputātiem, ne pašiem vēlētājiem? Ka vara patiesībā pieder mafijai, kuru kabatas partijas ir Vienotība, ZZS un vēl kādi? Vienotība, vismazāk punktus ieguvusī partija, tomēr palika pie varas. Kāpēc? Jautājums?

av
Andris Vītols 2020. gada 28. februāris

Apmēram tā jau notika, kā Jūs rakstījāt. Bet kāpēc vara Latvijā nepieder ne ievēlētajiem deputātiem, ne secīgi arī pašiem vēlētājiem? Manuprāt tam vairāki iemesli. TiEšām izveidojusies ''SAVĒJO sistēma '', kura man atgādina bijušo padomju NOMENKLATŪRU, kura aizstāv SAVĒJOS, arī tad, ja SAVĒJIE pieļauj pārkāpumus, ņem kukuļus utt. ... Piekrītu Jums, ka-'' Ierēdņi, kas nebija ievēlēti izrīkojās ar ievēlētiem deputātiem kā vien viņiem labpatikās.'' Kāpēc? Tāpēc, ka tie ''jaunie'' pārsvarā ir nepiemēroti darbam SAEIMĀ, ko liek priekšā, par to balso, jo nespēj tos likumus labot, ne pat saprast....... ''Jaunie'' atstāja varu ''JV'', lai netiktu atlaisti ar visu SAEIMU, jo saprata, ka otreiz SAEIMĀ netiks. Kā balsojam - tā dzīvojam!!!

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. februāris

Andri Vītol! Lūdzu pasaki tautai par kuriem tad ir jāvēl. Varbūt dabūsi Latvijas Nobela prēmiju. Es balsoju par KPVL un pēc ievēlēšanas tā burtiski pārvērtās. Tā sašķīda patiesās varas - mafijas spiediena rezultātā. Kas notiek Latvijā? Visas reformas un pusreformas tiek torpedētas, bremzētas vai norietas. Vienīgie kas vēl mēģina cienīgi turēties pretī neredzamajai varai ir JKP. Apspļaudīti. Latvijas TV aptaujās 2/3 atbalsta viņu reformas. Taču ši < nekā 1/3 ir noteicošā un spēj apturēt visas reformas un visu OIKu atcelšanu. Tad kam pieder vara Latvijā? Latvija nav demokrātiska valsts. Latvijā valda mafiozā tirānija?

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. februāris

Patiesībā Latvijā valda Kleptokrātu tirānija! Zaglīgie, bet gļēvie blēži. Diemžēl viņi var šiverēt, jo oficiālā Valsts vara ir vēl gļēvāka.

av
Andris Vītols 2020. gada 28. februāris

Paldies Jāni par labo gribu, par centieniem panākt godīgāku politiku, ka neesat vienaldzīgs par Latvijā notiekošo. Es aktīvi sekoju politikai no Gorbačova ''laika'', bet tāpat esmu dažreiz nobalsojis par kādu ''lielu patriotu'', kurš vēlāk neiztur pārbaudi ar varu un naudu. Uz jautājumu '' PAR KURIEM TAD JĀVĒL'' katram būs sava atbilde, savs ''pareizais'' viedoklis.Es parasti ar savu ''pareizo'' izvēli - par ko balsot - citiem nenorādu (ja tā nav individuāla saruna). Es cenšos balsot par tiem, kuri izturējuši pārbaudi ar varu, naudu, kuriem ir godaprāts un atbilstošas zināšanas darbam SAEIMĀ (pārējos no saraksta svītroju). Es neticu ''ķīseļa'' upēm, tāpēc nebalsoju par tiem, kuri sarežģītām problēmām, sola vienkāršus risinājumus.

gg
gints gints 2020. gada 29. februāris

:):):)izklausās ka simpaķagai arī problēmas kā pierādīt naudas kušķi kuru Siksnis krīzes laikā ļāva "nopelnīt"nordea bankā( visi tak varēja:):):):) ),pilnīgi redzams bij kā meičai dusmās acis iegailējās,redz bankas neņem pretī 0 deklarāciju????Moš ne pa tām durvīm un ne no tā politiskā spēka mēģina iestūrēt....:):):)