Padzīvojušās kundzītes ministrijās - nekompetences kalngals?

Padzīvojušās kundzītes ministrijās - nekompetences kalngals? 9

Ieteikt
RigaTV24

Kārtības rullis

20. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
ru
Roberts Ukss 21. maijs

Likumus nepieņem kundzītes jel kādos gados. Latvijā lobisma kultūra ir nulles līmenī. tikai ar aktīvu lobistu darbību var panākt sakarīgus likumus, kuru izpildes ievērošana ir ierēdņu pienākums, ar vai bez kūciņām.

Avatar
Māris Dinbirs 21. maijs

Varbūt arhitekts Andis Sīlis labāk zina, taču ne jau vecumā vai jaunībā ir vaina, bet nekompetencē, paviršībā, nolaidībā, diletantismā, iedomībā, slinkumā - tātad īpašībās, kuras jebkuru padara atbildīgam amatam nederīgu. Jebkuru. Un piezīmēšu, ka Zolitūdes Maximas, kura sagruva, projektētāji nebija vecas tantiņas. Vecas tantiņas vismaz bailēs no darba zaudēšanas darīs savu darbu, bet jaunie un zaļie pat no tā nebīstas, jo robežas vaļā. Mana pieredze rāda, ka vecākā paaudze tomēr ir krietni čaklāka un apzinīgāka par jauno. Tiesa, ministrijās strādājošie, tajā skaitā tantiņas gados, varētu būt īpaša suga. Kaitīga.

Avatar
Ligita Krauze (Valtere) 22. maijs

Pilnīgi piekrītu iepriekšējam runātājam. Ne jau visas kundzītes!!! jāmēra ar vienu auklu. Loti nepieklājīgs cilvēks. Pats jau arī neizskatāties tik jauns vairs.

Avatar
Ivan Tchaikovsky 21. maijs

Neražojiet likumos brāķus.Kas atbildēs par nemitīgajiem,likuma grozījumiem un labojumiem .Vai kāds ir saskaitijis cik reizes nogrozīts Būvniecības likums.Vakar nedrīkstēja ,šodien ,jau var .Lai tie jaunie saražotie puskoka juristeļi pakonsultējās ar praktiķiem tajā jomā kurā taisa likumus.Mums viss ir otrādi juristi dara to ko jādara arhitektiem.bet būvvaldēs arhitektiem ,jācep lēmumus par katru sūdu,ko būtu jādara juristiem.Un nav ko vainot kundzītes ar kūkām,vai bez,viņas tikai pilda šīs tizlās regulas.…..

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: