20.08.2020 La Dolce Vita. Ar Roberto 1. daļa

20.08.2020 La Dolce Vita. Ar Roberto 1. daļa

Ciemos Alūksnes naktsmāju "Bed&Boat" saimnieks, mārketinga speciālists Mārtiņš Līcis!
Viņš gatavos medus cāli un zefīra-zemeņu desertu.

Mārtiņš par sevi:
"Esmu komunikācijas nozares profesionālis, industrijā darbojos jau gandrīz 10 gadus. Esmu strādājis gan sabiedrisko attiecību, gan pasākumu organizēšanas, gan reklāmas un arī mediju laukā. Šobrīd vadu mārketingu vienā no interesantākajiem Latvijas jaunuzņēmumiem "Roadgames" - platforma, kas nodrošina vienas no aizraujošākajām piedzīvojumu orientēšanās spēlēm pasaulē. Paralēli darbojos arī tūrisma nozarē ar vairākām interesantām naktsmītnēm, gan vietējiem, gan ārzemju tūristiem. Kā arī palīdzu Latvijas Futbola Federācijai mārketinga sfērā.
Esmu laimīgi precējies jau gandrīz divus gadus ar savu skaisto un talantīgo sievu Aiju Baumani-Līci. Jau nedaudz vairāk kā gadu esmu tēvs dēlam Madaram. Dzīvojam šobrīd Lielvārdē un Rīgā.
Esmu dzimis un audzis Olainē, tur joprojām dzīvo gan mani vecāki, gan vecmamma un brālis. Olainē pavadīju visus savu bērnību un pusaudžu gadus un tā man saistās ar ļoti pozitīvām un krāšņām atmiņām.
Man ļoti patīk ceļot, gan ārpus Latvijas, gan arī Latvijā. Patīk uzkāpt uz velosipēda vai longborda, vai elektriskā skūtera un vienkārši bezrūpīgi pārvietoties pa pilsētām un atklāt katru reizi kādu jaunu ielu mākslu, parku, kafejnīcu, utt. Patīk būt fiziski aktīvam, tā nav nodošanās kādam konkrētam sporta veidam, bet gan dažādu aktivitāšu miksēšana: teniss, velo, longboards, basketbols, veikbords, utt. No katra pa bišķiņam, jo man patīk dinamika un dažādība dzīvē. Ļoti patīk sports, tieši no atbalstītāja skata punkta. Drāma un stāsti, kas veidojas gan pirms, gan spēļu laikā, gan pēc mani ļoti piesaista."
Ieteikt