Evijas Papules komentārs par notiekošo Bruknas kopienā Komentāri (1-6)
jz
Jons Zvanikis 2020. gada 27. augusts

Cilvēku mīlestība... Vai tiešām stāsts ir par Bruknas kopienu? Atcerēsimies gadījumu Jelgavas draudzē, kur jauna sieviete mira īpaši centīgas un punktuālas kristīgo „vērtību” praktizēšanas dēļ. Cilvēka pakļaušana un salaušana, tostarp ar smagu piespiedu darbu, — tas ir kristīgās reliģijas garā. Kāds būs rezultāts, ja audzina ar teroru? Lai nodarbotos ar pedagoģisko darbu, vajag gan atbilstošas zināšanas, gan arī intelektu un inteliģenci. Tā visa Mediņam nav.

Avatar
Andris Baļķens 2020. gada 27. augusts

Idiots!

Avatar
Anita Meķe 2020. gada 31. augusts

Viņam ir pār pārēm viss, bet, ja to nesaprotat, tad jums gan trūkst...:)

Avatar
Arvils Jākabsons 2020. gada 27. augusts

Jā, cilvēku mīlestība. Un stāsts ir tieši par Bruknas kopienu. Neesi bijis? Neesi redzējis? Tad Tu esi palaidis garām lielisku izdevību tagad paturēt muti! Un nevajag salīdzināt locekli ar pirkstu - es te par Jelgavas draudzi. Ne visi, kas sevi dēvē par kristus sekotājiem, tādi patiešām arī ir.

Avatar
Ivan Tchaikovsky 2020. gada 27. augusts

Kāds ir iekārojis Bruknas muižu,un tāpēc ir jātaisa tracis..vienādie scenāriji...

Avatar
Ilze Herberga 2020. gada 28. augusts

Viens no jauniešiem savu ģimeni aicināja nosvinēt viņa dzimšanas dienu tieši tur, jo "Bruknā ir vieglāk būt laimīgam"... Augoni izgriežot sāp, bet tad tas sadzīst. Līdzīgi arī garīgajā pasaulē, kas atrod Dievu pa īstam, tiek dziedināts. Andrejs Mediņš ir tiešs, bet konkrēti parāda īsto ceļu. Viņa vārdi sakrīt ar viņa darbiem. Ja kāds aiziet no Bruknas pirms laika, aiziet ar rūgtumu, ja iztur, tiek dziedināts.

Avatar
Ilze Herberga 2020. gada 28. augusts

Ikdienā nostrādājam algotu darbu 8 un vairāk stundu dienā, tad mājas solis, ko neuzskata kā darbu. Bet Bruknā tas ir viss vienā, neatdalīts. Mājās tie paši jaunieši mācās pa naktīm. Labi, ka tiesībsargi neklauvē pie durvīm, ja namā deg gaisma. Parādiet kādu projektu, kur cilvēki nestrādā vairāk kā "drīkst". Kad to realizē, atpūšas. Arī te tā notiek. Brauc ekskursijās, organizē radošās darbnīcas, pirtī iet, bauda koncertus... Tīra nenovīdība.

Avatar
Galina Kanejeva 2020. gada 29. augusts

Pievienojos Papules kundzei un viņas viedoklim.